Zmiany w firmach

Empol inwestuje

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
11-08-17

Spółka Empol, producent okien, zainwestuje w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej niemal 19 mln zł i stworzy co najmniej 5 nowych miejsc pracy.

W podstrefie Miękinia wybudowany zostanie zakład produkcyjny. Inwestycja stanowi nowy etap rozwoju zasobów technicznych oraz technologii wykorzystywanych przez Empol. Zakład powstanie na działce o powierzchni niemal 4 ha i pomieści produkcję oraz część biurowo-administracyjną. Zostanie kupiona nowoczesna linii produkcyjnej, stworzony też będzie kompleks magazynowy wraz z maszynami i urządzeniami do planowania i optymalizacji logistyki produkcyjnej, uruchomiona będzie druga zmiana.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

19.08.2017 7 sposobów na szybką sprzedaż mieszkania

Czy naprawdę szybka sprzedaż mieszkania jest możliwa? Czy realne jest, aby w zaledwie kilka dni znaleźć nabywcę na zbywaną nieruchomość.... więcej »

19.08.2017 Wakacje w Chorwacji. Jak nas widzą gospodarze?

Wakacje w Chorwacji cieszą się wśród polskich turystów coraz większą popularnością. Z badania zrealizowanego przez serwis Noclegowo.pl... więcej »

18.08.2017 Korekta przychodów i kosztów w podatku dochodowym

Korekty niezawinione należy rozliczać w PIC i CIT na bieżąco, a spowodowane błędami rachunkowymi czy innymi omyłkami wstecznie - w okresie... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE