Zmiany w firmach

Empol inwestuje

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
11-08-17

Spółka Empol, producent okien, zainwestuje w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej niemal 19 mln zł i stworzy co najmniej 5 nowych miejsc pracy.

W podstrefie Miękinia wybudowany zostanie zakład produkcyjny. Inwestycja stanowi nowy etap rozwoju zasobów technicznych oraz technologii wykorzystywanych przez Empol. Zakład powstanie na działce o powierzchni niemal 4 ha i pomieści produkcję oraz część biurowo-administracyjną. Zostanie kupiona nowoczesna linii produkcyjnej, stworzony też będzie kompleks magazynowy wraz z maszynami i urządzeniami do planowania i optymalizacji logistyki produkcyjnej, uruchomiona będzie druga zmiana.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

23.10.2017 Pokolenie 55+ zwiększa zakupy w internecie

Zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością i to zarówno wśród młodszych, jak i pośród dojrzałych kupujących. Z danych... więcej »

23.10.2017 Czego najczęściej dotyczą porady prawne dla studentów?

Praktyka Akademickiej Poradni Prawnej na Uniwersytecie Warszawskim dowodzi, że udzielane studentom porady prawne najczęściej mają związek... więcej »

23.10.2017 Bezpieczeństwo żywności na świecie: Indeks 2017

Polska zajmuje 27 miejsce pośród 113 krajów monitorowanych przez Światowy Indeks Bezpieczeństwa Żywnościowego. Tym samym znajduje się w... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE