Targi i konferencje

Pierwsze w Polsce

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
12-09-17

W dniach 28 - 30 listopada Targi w Krakowie wraz z Elamedem, wydawcą czasopisma „Fastener: zorganizują Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener Poland. Jest to pierwsze takie wydarzenie nie tylko w Polsce, ale też Europie Środkowo-Wschodniej. Do końca sierpnia udział w targach potwierdziło 70 firm, z czego ponad 2/3 jest spoza naszego kraju, m.in. z Belgii, Chin, Czech, Hiszpanii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Słowenii, Tajwanu, Turcji, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

Podczas wystawy zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe (od śrub, po nakrętki, kołki i kliny), łączniki budowlane (kotwy, śruby, mocowanie fasad i izolacji). Reprezentowane będą też zaawansowane systemy montażu i instalacji (z prezentacją najnowszych pras i urządzeń do nitowania, wkrętarek i systemów wprowadzania śrub czy uchwytów montażowych), a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania oraz dystrybucji. Wystawie, która odbędzie się w EXPO Kraków, towarzyszyć będą seminaria, konferencje i warsztaty.

Targi Fastener Poland odbędą się równocześnie z 22. Międzynarodowymi Targami Obrabiarek Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów Eurotool, 9. Międzynarodowymi Targami Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach-Tech Expo oraz Salonami: Kooperacji Przemysłowej, Automatyki i Robotyki, Technologii CAx.

Zainteresowani wystawą mogą otrzymać bezpłatny biletu wstępu, zapoznać się z biuletynem targowym, listą wystawców i wybranymi prezentacjami produktów, które będzie można zobaczyć na ekspozycji. Więcej informacji: www.fastenerpoland.pl.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

19.06.2018 Korekta deklaracji a sankcje VAT i odsetki podatkowe

Gdy błędy w sporządzonych rozliczeniach wiążą się z zawyżeniem zwrotu podatku albo zaniżeniem zobowiązania podatkowego, te trzeba... więcej »

19.06.2018 Odwrotne obciążenie VAT przy metodzie kasowej

Mały podatnik korzystający z metody kasowej określa obowiązek podatkowy w sposób szczególny, czyli w dacie otrzymania zapłaty. Nie... więcej »

19.06.2018 Spółka komandytowa: przychód kapitałowy u wspólnika z opłat licencyjnych

Podmiotami obowiązanymi do rozliczenia podatku od dochodu spółki komandytowej są jej wspólnicy a nie sama spółka. Od 2018 r. podatnicy CIT... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE