Targi i konferencje

Pierwsze w Polsce

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
12-09-17

W dniach 28 - 30 listopada Targi w Krakowie wraz z Elamedem, wydawcą czasopisma „Fastener: zorganizują Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener Poland. Jest to pierwsze takie wydarzenie nie tylko w Polsce, ale też Europie Środkowo-Wschodniej. Do końca sierpnia udział w targach potwierdziło 70 firm, z czego ponad 2/3 jest spoza naszego kraju, m.in. z Belgii, Chin, Czech, Hiszpanii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Słowenii, Tajwanu, Turcji, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

Podczas wystawy zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe (od śrub, po nakrętki, kołki i kliny), łączniki budowlane (kotwy, śruby, mocowanie fasad i izolacji). Reprezentowane będą też zaawansowane systemy montażu i instalacji (z prezentacją najnowszych pras i urządzeń do nitowania, wkrętarek i systemów wprowadzania śrub czy uchwytów montażowych), a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania oraz dystrybucji. Wystawie, która odbędzie się w EXPO Kraków, towarzyszyć będą seminaria, konferencje i warsztaty.

Targi Fastener Poland odbędą się równocześnie z 22. Międzynarodowymi Targami Obrabiarek Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów Eurotool, 9. Międzynarodowymi Targami Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach-Tech Expo oraz Salonami: Kooperacji Przemysłowej, Automatyki i Robotyki, Technologii CAx.

Zainteresowani wystawą mogą otrzymać bezpłatny biletu wstępu, zapoznać się z biuletynem targowym, listą wystawców i wybranymi prezentacjami produktów, które będzie można zobaczyć na ekspozycji. Więcej informacji: www.fastenerpoland.pl.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

19.09.2017 Podatek VAT: liczymy marżę przy zakupie/sprzedaży towarów używanych

Przy liczeniu marży na potrzeby VAT od otrzymanej ceny sprzedaży należy wydatki związane z zakupem, ale przekazane poprzedniemu sprzedawcy, a... więcej »

19.09.2017 Darowizna samochodu osobowego na otwarcie firmy

Co do zasady amortyzacja środków trwałych otrzymanych nieodpłatnie nie jest kosztem uzyskania przychodu. Wyjątkiem są te środki trwałe,... więcej »

19.09.2017 Zagraniczne usługi około-budowlane bez podatku u źródła

Podatkiem u źródła obarczone są m.in. usługi doradcze, zarządzania czy kontroli jak też inne o podobnym charakterze. W katalogu tym nie... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE