Realizacje

Asymetria i lekkość

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
09-05-18

Wśród budynków, w których wykorzystano szkło firmy Press Glass jest biurowiec Sawig Office. Obiekt w standardzie klasy A jest zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Bryła budynku została zaokrąglona w narożach dzięki zastosowaniu szyb giętych. Oprócz walorów estetycznych umożliwiło to wyeliminowanie potencjalnego liniowego mostka termicznego, który występuje często na całej długości krawędzi narożników, gdzie łączą się dwie proste ściany zewnętrzne.

Firma dostarczyła do tego obiektu 1 tys. m2 szyb fasadowych, w tym blisko 100 m2 giętych, hartowanych i laminowanych dwukomorowych szyb ze szkłem kontroli. Największe szyby gięte mają wielkość1200 x 3200 mm.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

18.08.2018 Najbardziej pożądane benefity pracownicze

W ostatnich miesiącach stopa bezrobocia w naszym kraju pikowała do poziomu, którego nie widzieliśmy od przeszło ćwierć wieku. Dopisywały... więcej »

18.08.2018 3 główne błędy w rekrutacji pracowników

Wyłowienie talentów z rynku pracy to zadanie niełatwe. Tym bardziej że wpadając w rutynę, łatwo popełniamy podstawowe błędy. Z... więcej »

17.08.2018 Parki rozrywki: niedozwolone klauzule to norma?

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przyjrzał się regulaminom i wzorcom umów stosowanym przez działające na terenie naszego kraju parki... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE