Realizacje

Odświeżanie Londynu

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
30-03-18

8 Salisbury Square to nowoczesny 10-kondygnacyjny biurowiec zlokalizowany w samym sercu stolicy Wielkiej Brytanii, wzniesiony w stylu postmodernizmu. Po gruntownej przebudowie oddany został do użytku w 14 listopada 2017 roku. Do tej inwestycji Press Glass dostarczył blisko 200 m2 szyb fasadowych do tzw. szklenia pełnostrukturalnego, z mocowaniami punktowymi, z przeznaczeniem na parter elewacji frontowej.

W wyniku reorganizacji przestrzeni konstrukcja obiektu została wzmocniona i rozszerzona o powierzchnię ok. 3,2 tys. m2. Mieszczą się tam biura klasy A, jest też 6 tarasów z widokiem na miasto. Atrakcją budynku jest nowoczesna, dwukondygnacyjna recepcja na parterze, z przeszkleniem sięgającym prawie 6 metrów i trzema przeszklonymi, jednolitymi, strukturalnymi ścianami osłonowymi. Zgodnie z wymogami projektu, Press Glass przygotował, uszczelnione silikonem, jednokomorowe, hartowane i laminowane szyby zespolone z ciepłochronnymi powłokami kontrolującymi nasłonecznienie. Szyby są przeznaczone do szklenia w systemie strukturalnym za pomocą mocowań punktowych, z wykorzystaniem metalowych rotul, zamontowanych w szklanych taflach w trakcie produkcji szyb.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

19.04.2018 Koniunktura konsumencka IV 2018

Nastroje polskich konsumentów zwyżkują. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że wraz z nadejściem kwietnia zarówno bieżący,... więcej »

19.04.2018 Produkcja w Polsce III 2018

Znamy już marcowe statystyki dotyczące produkcji w Polsce. Z danych przedstawionych właśnie przez Główny Urząd Statystyczny wynika między... więcej »

19.04.2018 Czy ubrania dla dzieci są bezpieczne?

Inspekcja Handlowa zbadała bezpieczeństwo ubrań dla dzieci. Wyniki przeprowadzonej w IV kwartale minionego roku kontroli nie należą do... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE