Konkursy i wyróżnienia

Nagrodzone okno Velux

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
02-01-18

Prestiżową nagrodę International Design Award 2017 otrzymało okno do dachów płaskich firmy Velux. Międzynarodowe jury składało się z 40 profesjonalistów, w tym: przedstawicieli świata designu, środowisk akademickich, biur architektonicznych, prasy, a także fotografów architektury. Przy ocenie wzięto pod uwagę takie kryteria, jak: koncepcja, jakość wzornictwa, wartość marki i dopasowanie produktu do marki, estetyka, wykorzystana grafika, przyjazność dla użytkowników, funkcjonalność i kompatybilność oraz ekologiczność.

Sferyczny Moduł Szklany Veluxa został nagrodzony w kategorii: Przegroda zewnętrzna, jako jeden z 5 wyłonionych produktów. Ogółem do konkursu zgłoszono z 15 krajów 600 wyrobów, z których nagrodzono 90.

Okno ma szybę przyklejoną do ramy, nie ma więc aluminiowego profilu czy śrub przytrzymujących szkło. Wygięta szyba umożliwia swobodne spływanie wody deszczowej.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

21.03.2018 Konsekwencje błędnego rozliczenia VAT od usług budowlanych

Co się stanie, gdy sprzedawca naliczy VAT na fakturze, która tego podatku nie powinna zawierać? Podatek ten jest zobowiązany zapłacić do... więcej »

21.03.2018 Wszczęcie "podstępem" postępowania karnego skarbowego

Fiskus musi informować podatnika o swoich działaniach, a nie go zaskakiwać. Tak ostatnio uznał NSA. Sprawa tyczyła się skutecznego... więcej »

21.03.2018 Ulga mieszkaniowa: czym jest remont domu?

W ramach ulgi mieszkaniowej może rozliczyć m.in. remont domu, czyli prace remontowe mające miejsce w bryle budynku mieszkalnego, w tym także... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE