Konkursy i wyróżnienia

Nagrodzone okno Velux

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
02-01-18

Prestiżową nagrodę International Design Award 2017 otrzymało okno do dachów płaskich firmy Velux. Międzynarodowe jury składało się z 40 profesjonalistów, w tym: przedstawicieli świata designu, środowisk akademickich, biur architektonicznych, prasy, a także fotografów architektury. Przy ocenie wzięto pod uwagę takie kryteria, jak: koncepcja, jakość wzornictwa, wartość marki i dopasowanie produktu do marki, estetyka, wykorzystana grafika, przyjazność dla użytkowników, funkcjonalność i kompatybilność oraz ekologiczność.

Sferyczny Moduł Szklany Veluxa został nagrodzony w kategorii: Przegroda zewnętrzna, jako jeden z 5 wyłonionych produktów. Ogółem do konkursu zgłoszono z 15 krajów 600 wyrobów, z których nagrodzono 90.

Okno ma szybę przyklejoną do ramy, nie ma więc aluminiowego profilu czy śrub przytrzymujących szkło. Wygięta szyba umożliwia swobodne spływanie wody deszczowej.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

17.01.2018 Ochrona danych osobowych kontra przedsiębiorca

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych, które wchodzi w życie już niebawem, bo w maju, nakłada sporo nowych obowiązków na... więcej »

16.01.2018 Inwestycja w mieszkanie. Rekordowa sprzedaż za gotówkę

Inwestycja w mieszkanie coraz częściej w gotówce? Tak przynajmniej wynika z danych przedstawionych przez Open Finance. Okazuje się, że na... więcej »

16.01.2018 Jak roboty zmienią pracę w księgowości?

EY opublikował wyniki badania „Robot w służbie księgowości”. 67% jego respondentów jest przekonanych, że nowe technologie będą miały... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE