Konkursy i wyróżnienia

Lider Jakości 2017

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
13-09-17

Firma Hörmann po raz kolejny otrzymała Złote Godło w konkursie Konsumencki Lider Jakości. Ankietowani w ramach programu Konsumencki Lider Jakości 2017 kojarzyli producenta z tradycją, solidnością i niezawodnością. Pytani o bramy podkreślali ich bezawaryjność i łatwość obsługi, ciekawe wzornictwo oraz energooszczędność.

- Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości to dla nas cenne wyróżnienie, potwierdza bowiem, że zmierzamy we właściwym kierunku. Dobre opinie klientów weryfikowane przez niezależne instytucje są bowiem najlepszym dowodem słuszności przyjętej przez nas strategii rozwoju – mówi prezes Hörmann Polska, Krzysztof Horała

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

19.09.2017 Podatek VAT: liczymy marżę przy zakupie/sprzedaży towarów używanych

Przy liczeniu marży na potrzeby VAT od otrzymanej ceny sprzedaży należy wydatki związane z zakupem, ale przekazane poprzedniemu sprzedawcy, a... więcej »

19.09.2017 Darowizna samochodu osobowego na otwarcie firmy

Co do zasady amortyzacja środków trwałych otrzymanych nieodpłatnie nie jest kosztem uzyskania przychodu. Wyjątkiem są te środki trwałe,... więcej »

19.09.2017 Zagraniczne usługi około-budowlane bez podatku u źródła

Podatkiem u źródła obarczone są m.in. usługi doradcze, zarządzania czy kontroli jak też inne o podobnym charakterze. W katalogu tym nie... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE