Konkursy i wyróżnienia

Wiktoria dla etyki

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
18-07-17

Do 31 lipca został przedłużony termin zgłoszeń na 20. Ogólnopolski Konkurs WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców. Weźmie w nim udział ponad 450, które będą oceniane przede wszystkim pod kątem rzetelności prowadzonej działalności. Na laureatów tegorocznej, jubileuszowej edycji czekają również Super Wiktorie i nagroda specjalna - tytuł: Osobowość XX-lecia Konkursu. Jest to jedyny w Polsce konkurs dla przedsiębiorców, w którym nie liczy się format i wielkość, ale przede wszystkim rzetelność prowadzonej działalności gospodarczej. Dlatego miło jest nam przypomnieć, że w minionych latach wśród laureatów znalazły się również firmy z naszej branży, np. krakowski Oknoplast.

Ogólnopolski Konkurs WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców jest skierowany do firm z siedzibą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Jego celem jest umacnianie i promowanie tradycji etyki biznesu jako głównej wartości rozwoju gospodarki, dlatego etyka i rzetelność w biznesie są kryteriami decydującymi o przyznaniu nominacji, a następnie - o wyłonieniu zwycięzców. Prawo nominowania firm do konkursu mają: organizator, samorząd terytorialny i gospodarczy oraz ambasadorowie. Przedsiębiorstwa mogą również zgłaszać się bezpośrednio do organizatora.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

18.08.2018 Najbardziej pożądane benefity pracownicze

W ostatnich miesiącach stopa bezrobocia w naszym kraju pikowała do poziomu, którego nie widzieliśmy od przeszło ćwierć wieku. Dopisywały... więcej »

18.08.2018 3 główne błędy w rekrutacji pracowników

Wyłowienie talentów z rynku pracy to zadanie niełatwe. Tym bardziej że wpadając w rutynę, łatwo popełniamy podstawowe błędy. Z... więcej »

17.08.2018 Parki rozrywki: niedozwolone klauzule to norma?

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przyjrzał się regulaminom i wzorcom umów stosowanym przez działające na terenie naszego kraju parki... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE