Konkursy i wyróżnienia

Wiktoria dla etyki

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
18-07-17

Do 31 lipca został przedłużony termin zgłoszeń na 20. Ogólnopolski Konkurs WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców. Weźmie w nim udział ponad 450, które będą oceniane przede wszystkim pod kątem rzetelności prowadzonej działalności. Na laureatów tegorocznej, jubileuszowej edycji czekają również Super Wiktorie i nagroda specjalna - tytuł: Osobowość XX-lecia Konkursu. Jest to jedyny w Polsce konkurs dla przedsiębiorców, w którym nie liczy się format i wielkość, ale przede wszystkim rzetelność prowadzonej działalności gospodarczej. Dlatego miło jest nam przypomnieć, że w minionych latach wśród laureatów znalazły się również firmy z naszej branży, np. krakowski Oknoplast.

Ogólnopolski Konkurs WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców jest skierowany do firm z siedzibą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Jego celem jest umacnianie i promowanie tradycji etyki biznesu jako głównej wartości rozwoju gospodarki, dlatego etyka i rzetelność w biznesie są kryteriami decydującymi o przyznaniu nominacji, a następnie - o wyłonieniu zwycięzców. Prawo nominowania firm do konkursu mają: organizator, samorząd terytorialny i gospodarczy oraz ambasadorowie. Przedsiębiorstwa mogą również zgłaszać się bezpośrednio do organizatora.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

21.03.2018 Konsekwencje błędnego rozliczenia VAT od usług budowlanych

Co się stanie, gdy sprzedawca naliczy VAT na fakturze, która tego podatku nie powinna zawierać? Podatek ten jest zobowiązany zapłacić do... więcej »

21.03.2018 Wszczęcie "podstępem" postępowania karnego skarbowego

Fiskus musi informować podatnika o swoich działaniach, a nie go zaskakiwać. Tak ostatnio uznał NSA. Sprawa tyczyła się skutecznego... więcej »

21.03.2018 Ulga mieszkaniowa: czym jest remont domu?

W ramach ulgi mieszkaniowej może rozliczyć m.in. remont domu, czyli prace remontowe mające miejsce w bryle budynku mieszkalnego, w tym także... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE