Kalendarium

Liczba komentarzy: 0
ff14 640x255 pl
 
 
Fensterbau Frontale 2014 - Międzynarodowe Targi Branżowe Okno Drzwi Fasada w Norymberdze, odbywają się w terminie 26 -29 marca 2014. Targi Fensterbau Frontale odbywają się co dwa lata.
Zakres tematyczny:
  • Maszyny stolarskie
  • Narzędzia elektryczne i pneumatyczne
  • Szlifowanie i polerowanie
  • Technologie wykończeniowe
  • Naprawa urządzeń specjalistycznych
  • Komponenty, półprodukty i wyroby gotowe
  • Przemysł drzewny
  • Ochrona środowiska i BHP
  • Inne

 

WPHII baner                                                     PPBB

Kalendarium

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

01.09.2014 Europa Środkowa: największe firmy 2013

Już po raz ósmy firma doradcza Deloitte przyjrzała się kondycji największych przedsiębiorstw Europy Środkowej i Ukrainy. Wnioski płynące z raportu nie są zbyt optymistyczne - przychody firm w minionym roku utrzymały się praktycznie na tym samym poziomie, co w poprzednich dwunastu miesiącach. Co więcej, ponad połowa badanych odnotowała spadek przychodów. Pozytywnie na tym tle wyróżniła się jedynie branża wyrobów przemysłowych, która odnotowała średni wzrost na poziomie 2,9 proc. Niestety prognozy na przyszłość również nie są obiecujące - sytuacja na Ukrainie oraz rosyjskie sankcje gospodarcze mogą doprowadzić do pogorszenia sytuacji, a w efekcie na dalsze wyhamowanie rozwoju środkowoeuropejskich spółek. więcej »

01.09.2014 Deutsche Bank kupił Rondo 1. Co jeszcze na rynku inwestycyjnym?

1,4 miliarda euro - tę właśnie kwotę w pierwszych sześciu miesiącach bieżącego roku przekroczyła łączna wartość transakcji inwestycyjnych. Najwięcej działo się na rynku biurowym, gdzie doszło aż do 56 procent ogółu transakcji. Tradycyjnie już najbardziej prężną lokalizacją była Warszawa. To niektóre z wniosków płynących z analizy przeprowadzonej przez Comparables. więcej »

01.09.2014 Masz milion dolarów? Kup wyspę

Penthouse w wysokościowcu, apartament w kamienicy czy własna rezydencja – takie nieruchomości najczęściej wybierają najbogatsi. W ostatnich latach jednak modne staje się posiadanie własnej wyspy. Jest to rozwiązanie szczególnie popularne wśród osób szukających ciszy i spokoju. Lion’s Bank sprawdził, jak gruby portfel jest potrzebny, żeby zostać współczesnym Robinsonem Crusoe. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE