Kalendarium

Liczba komentarzy: 0
ff14 640x255 pl
 
 
Fensterbau Frontale 2014 - Międzynarodowe Targi Branżowe Okno Drzwi Fasada w Norymberdze, odbywają się w terminie 26 -29 marca 2014. Targi Fensterbau Frontale odbywają się co dwa lata.
Zakres tematyczny:
  • Maszyny stolarskie
  • Narzędzia elektryczne i pneumatyczne
  • Szlifowanie i polerowanie
  • Technologie wykończeniowe
  • Naprawa urządzeń specjalistycznych
  • Komponenty, półprodukty i wyroby gotowe
  • Przemysł drzewny
  • Ochrona środowiska i BHP
  • Inne

 

WPHII baner                                                     PPBB

Kalendarium

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

20.09.2014 Polska: wydarzenia tygodnia 38/2014

Rynek marek własnych w Polsce już w zeszłym roku szacowany był na 90 mld zł. Ich udział każdego roku rośnie o kilka procent. Obecnie w co trzecim koszyku klienta sieci Tesco znajduje się tego rodzaju artykuł. W wielu krajach europejskich marki własne odpowiadają za 50 proc. zakupów. Jak prognozują przedstawiciele Tesco, w ciągu najbliższych trzech lat private label w Polsce także mogą mieć połowę udziałów w handlu detalicznym. więcej »

20.09.2014 Europa: wydarzenia tygodnia 38/2014

Według Fundacji Programów Pomocy dla Rolnictwa (FAMMU/FAPA) Rosja i Iran prowadzą rozmowy o wymianie (w pierwszym etapie) 1-2 mln ton rosyjskiego zboża o wartości do 500 mln USD za irańską ropę. Analitycy szacują, ze w tym roku Iran sprowadzi 5-7 mln ton zboża. Obecne ceny z dostawą do portów Morza Czarnego są na poziomie ok. 244 USD/tonę. USA są przeciwne temu kontraktowi. Ostrzegają Rosję i Iran, że będzie to miało negatywny wpływ na dalsze rozmowy o irańskim programie nuklearnym i redukcji sankcji ekonomicznych wobec Iranu. więcej »

20.09.2014 Świat: wydarzenia tygodnia 38/2014

Trudno jednoznacznie ocenić gospodarkę amerykańską, a więc mówić bez wątpliwości o jej obecnym stanie i o jej perspektywach. Wysokość długu publicznego, poziom deficytów budżetowego i na rachunku bieżącym, wysoki jak na USA poziom bezrobocia i jeszcze stosunkowo niskie tempo wzrostu PKB, mimo utrzymywania od wielu miesięcy programu quantitative easing (QE), nie pozwalają na optymizm. To są fakty! Poznajmy jak gospodarkę swojego kraju ocenia amerykański bank centralny, główny gracz na amerykańskich rynkach. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE