Imprezy

Forum Branżowe Patronem Medialnym IX Kongresu Stolarki Polskiej!

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
15-05-18

Nasz miesięcznik objął patronatem medialnym coroczny Kongres Stolarki organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi, który odbędzie się już w dniach 17-18 maja w Iławie.
Kongres co roku przyciąga ponad 300 uczestników – właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z sektora stolarki budowlanej, reprezentantów świata, biznesu, nauki i polityki oraz liczne grono dziennikarzy. Jest to także miejsce spotkań i dyskusji na najważniejsze tematy związane z funkcjonowaniem sektora. Partnerem Strategicznym Kongresu Stolarki Polskiej w roku 2018 jest firma Aluprof, a Partnerami Głównymi m.in. firmy Fakro oraz Porta, czyli Marki Domu Bezpiecznego, które od ponad roku podkreślają walory bezpieczeństwa swoich wyrobów.
Pierwszego dnia Kongresu uczestnicy wezmą udział w merytorycznych panelach poświęconych aktualnym dla branży tematom i wezmą udział w dyskusji. Na wieczór zaplanowana jest uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone wyróżnienia dla osób, które zdaniem Związku szczególnie zasłużyły się dla branży w ostatnim roku. Drugiego dnia zaplanowane są prezentacje raportów oraz Walne Zgromadzenie Członków Związku POiD.
Relacja z Kongresu Stolarki Polskiej będzie dostępna w czerwcowym wydaniu Forum Branżowego, już teraz zapraszamy do lektury!

Więcej szczegółów:

POiD logo 2000px

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

24.05.2018 Dodatek mieszkaniowy już kosztuje nas miliardy

Portal RynekPierwotny.pl przyjrzał się otrzymywanym przez Polaków dofinansowaniom do mieszkania. Dodatek mieszkaniowy pojawił się w 1994 roku.... więcej »

24.05.2018 Anonimizacja przedsiębiorstwa: przeniesienie spółki za granicę

Polski ustawodawca w sposób permanentny zwiększa biurokrację, obowiązki przedsiębiorców oraz wprowadza to coraz większe restrykcje... więcej »

24.05.2018 Różnice kursowe gdy wypłata dywidendy w EURO

Dywidenda nie jest kosztem podatkowym, w związku z czym różnice kursowe powstałe z tytułu jej wypłaty nie mają wpływu na dochód do... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE