Imprezy

Gospodarka i architektura na Budmie

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
04-01-18

Podczas tegorocznych targów Budma odbędą się m.in. II Forum Gospodarcze Budownictwa i Architektury oraz Dni Inżyniera Budownictwa.

Wśród poruszonych tematów znajdą się: nowe przepisy, założenia programu „Krajowego Zasobu Nieruchomości", konkurencyjność polskich firm budowlanych na rynkach zagranicznych. Przedstawicieli branży stolarki budowlanej z pewnością zainteresuje dyskusja, której uczestnicy będą się starali odpowiedzieć na pytanie, czy automatyzacja produkcji i eksport są szansą na stały rozwój polskich firm. Poruszony zostanie również niezwykle aktualny temat, jakim jest przyszłość kadry pracowniczej i fachowców, których zaczyna brakować na polskim rynku budownictwa.

Przede wszystkim do architektów zaś będą skierowane informacje dotyczące BIM. Building Information Modeling, w skrócie, możliwość zbudowania trójwymiarowego obiektu w wirtualnej przestrzeni, oznacza nową koncepcję zarządzania inwestycją na wszystkich jej etapach – od planowania projektu, aż po zakończenie budowy. Dzięki temu w prosty sposób znikają problemy związane z koordynacją międzybranżową, co wpływa na oszczędności zarówno czasu, jak i kosztów.

II Forum Gospodarczego Budownictwa i Architektury oraz Dni Inżyniera Budownictwa rozpocznie się już pierwszego dnia targów Budma, czyli 30 stycznia, w Poznaniu.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

24.06.2018 O jakim pracodawcy marzą Polacy?

Najnowsza edycja badania Antal „Najbardziej pożądani pracodawcy” nie tylko wyłoniła najbardziej cenione przez pracowników firmy, ale też... więcej »

24.06.2018 Spekulacyjny zakup mieszkania: standard czy wyjątek?

Znamy wyniki kolejnej już sondy portalu nieruchomości Dompress.pl. Tym razem przedstawicieli funkcjonujących na rodzimym rynku deweloperów... więcej »

23.06.2018 Do dalekich podróży zachęca kuchnia regionalna?

Łatwość przemieszczania się i nieograniczony dostęp do informacji otworzyły przed nami nowe możliwości eksploracji. Tysiące turystów... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE