Imprezy

World Green Building Week

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
11-10-17

#OurHeroIsZero, pod takim hasłem odbędzie się kolejna odsłona World Green Building Week, czyli Tygodnia Zrównoważonego Budownictwa, zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego. Ta światowa akcja odbędzie się w tym roku w dniach od 25 września do 1 października. Ma ona na celu informowanie i edukowanie społeczeństwa w zakresie budownictwa ekologicznego. Przedmiotem tej edycji są budynki zeroenergetyczne, stanowiące przedmiot zainteresowania m.in. firmy Assa Abloy. Wykorzystuje ona bowiem od lat technologie zapewniające wysoką wydajność energetyczną i długi cykl funkcjonowania produktów, przy jednoczesnym zachowaniu minimalnego wpływu na środowisko naturalne.

PLGBC wraz ze swoimi firmami członkowskimi aktywnie włącza się w obchody World Green Building Week organizując akcje promocyjne, szkolenia, kampanie informacyjne. W ramach tegorocznej edycji Assa Abloy planuje promocję idei budownictwa zrównoważonego i budynków zeroenergetycznych. Podczas Tygodnia Zrównoważonego Budownictwa w siedzibie firmy przeprowadzone będą szkolenia skierowane zarówno do klientów, jak i jej pracowników. Ich celem jest budowanie świadomości oraz edukacja w zakresie produktów, które nie tylko kształtują otoczenie, ale i wpływają na środowisko. Firma planuje także przeprowadzenie szerokiej akcji mailingowej, której odbiorcami będą architekci, deweloperzy i inwestorzy.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

17.01.2018 Ochrona danych osobowych kontra przedsiębiorca

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych, które wchodzi w życie już niebawem, bo w maju, nakłada sporo nowych obowiązków na... więcej »

16.01.2018 Inwestycja w mieszkanie. Rekordowa sprzedaż za gotówkę

Inwestycja w mieszkanie coraz częściej w gotówce? Tak przynajmniej wynika z danych przedstawionych przez Open Finance. Okazuje się, że na... więcej »

16.01.2018 Jak roboty zmienią pracę w księgowości?

EY opublikował wyniki badania „Robot w służbie księgowości”. 67% jego respondentów jest przekonanych, że nowe technologie będą miały... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE