Imprezy

World Green Building Week

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
11-10-17

#OurHeroIsZero, pod takim hasłem odbędzie się kolejna odsłona World Green Building Week, czyli Tygodnia Zrównoważonego Budownictwa, zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego. Ta światowa akcja odbędzie się w tym roku w dniach od 25 września do 1 października. Ma ona na celu informowanie i edukowanie społeczeństwa w zakresie budownictwa ekologicznego. Przedmiotem tej edycji są budynki zeroenergetyczne, stanowiące przedmiot zainteresowania m.in. firmy Assa Abloy. Wykorzystuje ona bowiem od lat technologie zapewniające wysoką wydajność energetyczną i długi cykl funkcjonowania produktów, przy jednoczesnym zachowaniu minimalnego wpływu na środowisko naturalne.

PLGBC wraz ze swoimi firmami członkowskimi aktywnie włącza się w obchody World Green Building Week organizując akcje promocyjne, szkolenia, kampanie informacyjne. W ramach tegorocznej edycji Assa Abloy planuje promocję idei budownictwa zrównoważonego i budynków zeroenergetycznych. Podczas Tygodnia Zrównoważonego Budownictwa w siedzibie firmy przeprowadzone będą szkolenia skierowane zarówno do klientów, jak i jej pracowników. Ich celem jest budowanie świadomości oraz edukacja w zakresie produktów, które nie tylko kształtują otoczenie, ale i wpływają na środowisko. Firma planuje także przeprowadzenie szerokiej akcji mailingowej, której odbiorcami będą architekci, deweloperzy i inwestorzy.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

21.03.2018 Konsekwencje błędnego rozliczenia VAT od usług budowlanych

Co się stanie, gdy sprzedawca naliczy VAT na fakturze, która tego podatku nie powinna zawierać? Podatek ten jest zobowiązany zapłacić do... więcej »

21.03.2018 Wszczęcie "podstępem" postępowania karnego skarbowego

Fiskus musi informować podatnika o swoich działaniach, a nie go zaskakiwać. Tak ostatnio uznał NSA. Sprawa tyczyła się skutecznego... więcej »

21.03.2018 Ulga mieszkaniowa: czym jest remont domu?

W ramach ulgi mieszkaniowej może rozliczyć m.in. remont domu, czyli prace remontowe mające miejsce w bryle budynku mieszkalnego, w tym także... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE