Imprezy

World Green Building Week

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
11-10-17

#OurHeroIsZero, pod takim hasłem odbędzie się kolejna odsłona World Green Building Week, czyli Tygodnia Zrównoważonego Budownictwa, zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego. Ta światowa akcja odbędzie się w tym roku w dniach od 25 września do 1 października. Ma ona na celu informowanie i edukowanie społeczeństwa w zakresie budownictwa ekologicznego. Przedmiotem tej edycji są budynki zeroenergetyczne, stanowiące przedmiot zainteresowania m.in. firmy Assa Abloy. Wykorzystuje ona bowiem od lat technologie zapewniające wysoką wydajność energetyczną i długi cykl funkcjonowania produktów, przy jednoczesnym zachowaniu minimalnego wpływu na środowisko naturalne.

PLGBC wraz ze swoimi firmami członkowskimi aktywnie włącza się w obchody World Green Building Week organizując akcje promocyjne, szkolenia, kampanie informacyjne. W ramach tegorocznej edycji Assa Abloy planuje promocję idei budownictwa zrównoważonego i budynków zeroenergetycznych. Podczas Tygodnia Zrównoważonego Budownictwa w siedzibie firmy przeprowadzone będą szkolenia skierowane zarówno do klientów, jak i jej pracowników. Ich celem jest budowanie świadomości oraz edukacja w zakresie produktów, które nie tylko kształtują otoczenie, ale i wpływają na środowisko. Firma planuje także przeprowadzenie szerokiej akcji mailingowej, której odbiorcami będą architekci, deweloperzy i inwestorzy.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

23.10.2017 Pokolenie 55+ zwiększa zakupy w internecie

Zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością i to zarówno wśród młodszych, jak i pośród dojrzałych kupujących. Z danych... więcej »

23.10.2017 Czego najczęściej dotyczą porady prawne dla studentów?

Praktyka Akademickiej Poradni Prawnej na Uniwersytecie Warszawskim dowodzi, że udzielane studentom porady prawne najczęściej mają związek... więcej »

23.10.2017 Bezpieczeństwo żywności na świecie: Indeks 2017

Polska zajmuje 27 miejsce pośród 113 krajów monitorowanych przez Światowy Indeks Bezpieczeństwa Żywnościowego. Tym samym znajduje się w... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE