Imprezy

Puchar Świata dla wszystkich

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
02-12-14

Pracownicy firm Effect Glass i Effector mieli możliwość z bliska przyjrzeć się Pucharowi Świata, który wywalczyła reprezentacja polskich siatkarzy podczas tegorocznych mistrzostw w naszym kraju. Trofeum, które zostało wyeksponowane w Galerii Korona w Kielcach, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Puchar Świata udostępniono także mieszkańcom w Urzędzie Miasta Kielce oraz w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

24.05.2016 Open space czy modern office? Gdzie chcemy pracować?

Na przestrzeni lat wymagania pracowników ulegają dość pokaźnym zmianom. Nie chodzi tu jednak wyłącznie o kwestie związane z wysokością pensji, elastyc ... więcej »

24.05.2016 Dane osobowe przedsiębiorców w CEIDG bez ochrony?

Jesteśmy świadkami małej rewolucji w sferze ochrony danych osobowych. Od kilku dni dane osobowe przedsiębiorcy wpisanego do CEIDG, po niemal 4 latach ... więcej »

24.05.2016 Nowelizacja Kodeksu pracy: zakaz pracy kobiet złagodzony

W dniu 13 maja 2016 r. Sejm uchwalił kolejną nowelizację Kodeksu pracy na podstawie której zmieniono art. 176 Kodeksu pracy. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE