Imprezy

Puchar Świata dla wszystkich

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
02-12-14

Pracownicy firm Effect Glass i Effector mieli możliwość z bliska przyjrzeć się Pucharowi Świata, który wywalczyła reprezentacja polskich siatkarzy podczas tegorocznych mistrzostw w naszym kraju. Trofeum, które zostało wyeksponowane w Galerii Korona w Kielcach, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Puchar Świata udostępniono także mieszkańcom w Urzędzie Miasta Kielce oraz w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

31.08.2016 Za wzrost gospodarczy w Europie Środkowej odpowiada motoryzacja?

W minionym roku 500 największych spółek Europy Środkowej osiągnęło o 3,5 proc. wyższe wyniki niż w poprzednich 12 miesiącach. Z analizy... więcej »

31.08.2016 3 kroki do zabezpieczenia finansów przy zakupie mieszkania

Zakup mieszkania to najczęściej jedna z najpoważniejszych decyzji finansowych, jakie przychodzi na podejmować w życiu. Tym bardziej warto się... więcej »

31.08.2016 Fiskus chce podatek od odszkodowań wypłacanych przez państwo

Odszkodowania wypłacane ze Skarbu Państwa są obciążone podatkiem dochodowym? W dużej mierze niestety tak. Okazuje się bowiem, że ważne... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE