Imprezy

Bieg Stolarzy

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
03-08-18

Do 11 września przyjmowane są zapisy uczestnictwa w charytatywnym, II ORiSTO Biegu Stolarskim o Złoty Hebel. Bieg na dystansie 10 km odbędzie się w połowie września w Grodzicznie. W tym roku pobiegną także dzieci (ich udział jest bezpłatny), a organizatorzy przekażą część wpisowego na rehabilitację siedmioletniej Lenki. Celem biegu, oprócz pomocy, jest popularyzacja biegania jako zdrowej formy sportu oraz integracja branży meblarskiej. Organizatorami Stolarskiego Biegu o Złoty Hebel są: ORiSTO (producent mebli łazienkowych) oraz fundacja For Health, zaś partnerem firma Häfele.

Zdjęcie: Katarzyna Michalska

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

18.08.2018 Najbardziej pożądane benefity pracownicze

W ostatnich miesiącach stopa bezrobocia w naszym kraju pikowała do poziomu, którego nie widzieliśmy od przeszło ćwierć wieku. Dopisywały... więcej »

18.08.2018 3 główne błędy w rekrutacji pracowników

Wyłowienie talentów z rynku pracy to zadanie niełatwe. Tym bardziej że wpadając w rutynę, łatwo popełniamy podstawowe błędy. Z... więcej »

17.08.2018 Parki rozrywki: niedozwolone klauzule to norma?

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przyjrzał się regulaminom i wzorcom umów stosowanym przez działające na terenie naszego kraju parki... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE