Gospodarka

Odpowiedzialne zalesianie

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
11-04-18

Już 24 kwietnia pracownicy firmy CAL, suwalskiego producenta drzwi drewnianych, posadzą drzewa. Tym razem odnawianie lasu będzie miało miejsce w nadleśnictwie Szczebra koło Augustowa. To kontynuacja ubiegłorocznej akcji, kiedy w pobliżu miejscowości Płociczno koło Suwałk posadzono 12 tysięcy drzew. Za każdym razem miejsce jest wskazywane przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Białymstoku.

- W miejsce ściętych drzew sadzimy nowe, znacznie więcej niż wynosi nasze roczne zapotrzebowanie. To polityka odpowiedzialnego biznesu firmy CAL. W tym roku do naszej akcji zaprosiliśmy również partnerów z całej Polski – tłumaczy Sylwia Ciszewska, dyrektor zarządzająca.

W tym roku spodziewany jest udział nawet 100 osób, a wspólnie z pracownikami i partnerami drzewka sadzić będzie zarząd firmy.

Na zdjęciu: prezes Cal, Zbigniew Cywiński, podczas ubiegłorocznej akcji.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

19.04.2018 Koniunktura konsumencka IV 2018

Nastroje polskich konsumentów zwyżkują. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że wraz z nadejściem kwietnia zarówno bieżący,... więcej »

19.04.2018 Produkcja w Polsce III 2018

Znamy już marcowe statystyki dotyczące produkcji w Polsce. Z danych przedstawionych właśnie przez Główny Urząd Statystyczny wynika między... więcej »

19.04.2018 Czy ubrania dla dzieci są bezpieczne?

Inspekcja Handlowa zbadała bezpieczeństwo ubrań dla dzieci. Wyniki przeprowadzonej w IV kwartale minionego roku kontroli nie należą do... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE