Wydarzenia

Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Podczas tegorocznych targów Budma na stoisku POL-SKONE znalazło się mnóstwo premierowych produktów. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkały się zwłaszcza linie drzwi wewnętrznych NOSTRE, TIARA czy ARCO ALU. Na stoisku można było zobaczyć również drzwi zewnętrzne SATURN, ELEGANT INOX oraz okna TYPU C PLUS.

Stoisko liczące 320 m2 przyciągało zwiedzających różnorodnością wzorów oraz kolorów. Firma POL-SKONE zaprezentowała aż 102 modele drzwi i okien. Największą uwagę zwiedzających przykuwały nowości – kolekcje stylowych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także nowa linia okien. W tym roku POL-SKONE poczekała z premierą do marca.

Z kolei ofertę drzwi zewnętrznych wzbogaciła kolekcja SATURN. Jej projektanci czerpali inspirację z geometrycznych trendów we współczesnym designie. Prostokątne aplikacje ze stali nierdzewnej nadają drzwiom nowoczesnej formy oraz wpisują się w aktualne nurty architektoniczne.

Na stoisku POL-SKONE, obok tegorocznych premier, pojawiły się także pozycje bardzo dobrze znane i doceniane przez klientów od wielu lat. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć odnowioną kolekcję wewnętrznych drzwi ARCO ALU wzbogaconą o nowy ozdobny detal – srebrną listwę przy panelu. Zaprezentowana została także unowocześniona seria ELEGANT INOX, w której projektanci zrezygnowali z ukośnych linii i asymetrycznego szklenia na rzecz prostokątnej, pionowej formy wpisującej się w minimalistyczne trendy wzornicze.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

News

30.05.2015 Koszty uzyskania przychodu w grafika komputerowego i programisty

Każda działalność gospodarcza pozwala na rozliczanie w kosztach części zakupów związanych z jej prowadzeniem. I tak czasem mogą być to wydatki specjal ... więcej »

29.05.2015 Atrakcyjność inwestycyjna Europy 2015

Firma doradcza Ernst & Young przeprowadziła 13 edycję badania Atrakcyjności Inwestycyjnej Europy, z którego wynika m.in., że w Europie Zachodniej naja ... więcej »

29.05.2015 Symetris Business Park stanie w centrum Łodzi

Przy al. Piłsudskiego 86 w Łodzi powstaje nowoczesny kompleks biurowy. Inwestycja realizowana jest przez spółkę Echo Investment, która zaprezentowała ... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE