Targi i konferencje

Premiery POL-SKONE na targach Budma 2014

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
19-03-14

Podczas tegorocznych targów Budma na stoisku POL-SKONE znalazło się mnóstwo premierowych produktów. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkały się zwłaszcza linie drzwi wewnętrznych NOSTRE, TIARA czy ARCO ALU. Na stoisku można było zobaczyć również drzwi zewnętrzne SATURN, ELEGANT INOX oraz okna TYPU C PLUS.

Stoisko liczące 320 m2 przyciągało zwiedzających różnorodnością wzorów oraz kolorów. Firma POL-SKONE zaprezentowała aż 102 modele drzwi i okien. Największą uwagę zwiedzających przykuwały nowości – kolekcje stylowych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także nowa linia okien. W tym roku POL-SKONE poczekała z premierą do marca.

Z kolei ofertę drzwi zewnętrznych wzbogaciła kolekcja SATURN. Jej projektanci czerpali inspirację z geometrycznych trendów we współczesnym designie. Prostokątne aplikacje ze stali nierdzewnej nadają drzwiom nowoczesnej formy oraz wpisują się w aktualne nurty architektoniczne.

Na stoisku POL-SKONE, obok tegorocznych premier, pojawiły się także pozycje bardzo dobrze znane i doceniane przez klientów od wielu lat. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć odnowioną kolekcję wewnętrznych drzwi ARCO ALU wzbogaconą o nowy ozdobny detal – srebrną listwę przy panelu. Zaprezentowana została także unowocześniona seria ELEGANT INOX, w której projektanci zrezygnowali z ukośnych linii i asymetrycznego szklenia na rzecz prostokątnej, pionowej formy wpisującej się w minimalistyczne trendy wzornicze.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

30.09.2014 Efektywne motywowanie pracowników w sektorze MŚP

Współczesne technologie i dostęp do internetu dają dziś małym i średnim przedsiębiorcom olbrzymie możliwości rozwoju firmy. Za pomocą dostępnych narzędzi przedsiębiorca może niewielkim kosztem zautomatyzować procesy w firmie, które wcześniej zarezerwowane były jedynie dla dużych firm. więcej »

01.10.2014 Obowiązek podatkowy VAT 2014 od usług budowlanych dla osób prywatnych

Wykonując daną usługę budowlaną na rzecz podatnika, a więc np. innego przedsiębiorcę, obowiązek podatkowy w VAT od niej określa się na zasadach szczególnych, a więc z chwilą wystawienia faktury, o ile ta zostanie wystawiono terminowo. Gdyby natomiast taką samą usługę wykonano dla Kowalskiego, obowiązek podatkowy od niej powstanie na zasadach ogólnych, czyli w dacie wykonania usługi. więcej »

01.10.2014 Dzierżawa nieruchomości od wspólnika spółki jawnej w koszty firmy

Często można spotkać się z sytuacją, w której to spółka osobowa (w postaci chociażby spółki jawnej) niemająca własnej nieruchomości, dzierżawi taką od swojego wspólnika bądź wspólników i prowadzi w niej działalność gospodarczą. Dzierżawa taka spełnia z reguły podatkową definicję kosztu uzyskania przychodu, a co za tym idzie, płacony czynsz dzierżawny obniża dochód spółki i podatek wspólników. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE