Aktualności

Premiery POL-SKONE na targach Budma 2014

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
19-03-14

Podczas tegorocznych targów Budma na stoisku POL-SKONE znalazło się mnóstwo premierowych produktów. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkały się zwłaszcza linie drzwi wewnętrznych NOSTRE, TIARA czy ARCO ALU. Na stoisku można było zobaczyć również drzwi zewnętrzne SATURN, ELEGANT INOX oraz okna TYPU C PLUS.

Stoisko liczące 320 m2 przyciągało zwiedzających różnorodnością wzorów oraz kolorów. Firma POL-SKONE zaprezentowała aż 102 modele drzwi i okien. Największą uwagę zwiedzających przykuwały nowości – kolekcje stylowych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także nowa linia okien. W tym roku POL-SKONE poczekała z premierą do marca.

Z kolei ofertę drzwi zewnętrznych wzbogaciła kolekcja SATURN. Jej projektanci czerpali inspirację z geometrycznych trendów we współczesnym designie. Prostokątne aplikacje ze stali nierdzewnej nadają drzwiom nowoczesnej formy oraz wpisują się w aktualne nurty architektoniczne.

Na stoisku POL-SKONE, obok tegorocznych premier, pojawiły się także pozycje bardzo dobrze znane i doceniane przez klientów od wielu lat. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć odnowioną kolekcję wewnętrznych drzwi ARCO ALU wzbogaconą o nowy ozdobny detal – srebrną listwę przy panelu. Zaprezentowana została także unowocześniona seria ELEGANT INOX, w której projektanci zrezygnowali z ukośnych linii i asymetrycznego szklenia na rzecz prostokątnej, pionowej formy wpisującej się w minimalistyczne trendy wzornicze.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

POLECAMY

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

29.07.2014 Cyfryzacja wciąż stanowi wyzwanie dla 80% firm

Najnowsze badanie Bain & Company „Transformacje digicalne w biznesie” obejmujące 300 firm działających w 20 różnych branżach na świecie pokazuje, że niemal 80% firm nie nadąża z wdrażaniem nowoczesnych technologii cyfrowych. Traci przez to możliwość tworzenia dodatkowych źródeł dochodów, dotarcia do nowych klientów i wyprzedzenia konkurencji. więcej »

29.07.2014 Wynajem mieszkania: preferencje i koszty

Od czerwca zaczyna się czas intensywniejszych poszukiwań zadowalającego lokum na wynajem – studenci, którzy skończyli studia albo zdecydowali się na zmianę miejsca zamieszkania, opuszczają dotychczasowe kwatery, dzięki czemu wybór jest zdecydowanie większy niż w innych okresach roku. W wakacyjnych miesiącach również osoby pracujące rozglądają się za nowym miejscem, świadome, że właśnie wtedy najłatwiej trafią na „idealną” ofertę. Cego konkretnie szukają wynajmujący i z jakimi wydatkami muszą się liczyć? więcej »

29.07.2014 Zbiórki publiczne według nowych zasad

W dniu 18 lipca 2014 r. weszła w życie ustawa z dnia 14 marca 2014 r. o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych (Dz. U. z 2014 r., poz. 498, dalej „Ustawa”). Akt ten zastąpił dotychczas obowiązującą ustawę z dnia 15 marca 1933 r. o zbiórkach publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 r., poz. 732). Przyjęta regulacja ma na celu ułatwienie organizowania zbiórek publicznych, poprzez zmniejszenie roli państwa w tym procesie, a także zachęcenie obywateli do ofiarności przez zapewnienie czytelnej i ogólnodostępnej informacji na temat zbiórek oraz sposobu rozdysponowania zebranych ofiar. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE