Aktualności

Premiery POL-SKONE na targach Budma 2014

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
19-03-14

Podczas tegorocznych targów Budma na stoisku POL-SKONE znalazło się mnóstwo premierowych produktów. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkały się zwłaszcza linie drzwi wewnętrznych NOSTRE, TIARA czy ARCO ALU. Na stoisku można było zobaczyć również drzwi zewnętrzne SATURN, ELEGANT INOX oraz okna TYPU C PLUS.

Stoisko liczące 320 m2 przyciągało zwiedzających różnorodnością wzorów oraz kolorów. Firma POL-SKONE zaprezentowała aż 102 modele drzwi i okien. Największą uwagę zwiedzających przykuwały nowości – kolekcje stylowych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także nowa linia okien. W tym roku POL-SKONE poczekała z premierą do marca.

Z kolei ofertę drzwi zewnętrznych wzbogaciła kolekcja SATURN. Jej projektanci czerpali inspirację z geometrycznych trendów we współczesnym designie. Prostokątne aplikacje ze stali nierdzewnej nadają drzwiom nowoczesnej formy oraz wpisują się w aktualne nurty architektoniczne.

Na stoisku POL-SKONE, obok tegorocznych premier, pojawiły się także pozycje bardzo dobrze znane i doceniane przez klientów od wielu lat. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć odnowioną kolekcję wewnętrznych drzwi ARCO ALU wzbogaconą o nowy ozdobny detal – srebrną listwę przy panelu. Zaprezentowana została także unowocześniona seria ELEGANT INOX, w której projektanci zrezygnowali z ukośnych linii i asymetrycznego szklenia na rzecz prostokątnej, pionowej formy wpisującej się w minimalistyczne trendy wzornicze.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

01.09.2014 Zwłoka w wykonaniu umowy wzajemnej cz. II

Czytając mój poprzedni wpis na pewno zwróciłeś uwagę na prosty fakt, iż nie do końca logiczne byłoby odstępowanie od całości umowy w sytuacji, gdy jej lwia część została już poprawnie wykonana. Kodeks cywilny zna także instytucję odstąpienia od części umowy wzajemnej. więcej »

01.09.2014 Europa Środkowa: największe firmy 2013

Już po raz ósmy firma doradcza Deloitte przyjrzała się kondycji największych przedsiębiorstw Europy Środkowej i Ukrainy. Wnioski płynące z raportu nie są zbyt optymistyczne - przychody firm w minionym roku utrzymały się praktycznie na tym samym poziomie, co w poprzednich dwunastu miesiącach. Co więcej, ponad połowa badanych odnotowała spadek przychodów. Pozytywnie na tym tle wyróżniła się jedynie branża wyrobów przemysłowych, która odnotowała średni wzrost na poziomie 2,9 proc. Niestety prognozy na przyszłość również nie są obiecujące - sytuacja na Ukrainie oraz rosyjskie sankcje gospodarcze mogą doprowadzić do pogorszenia sytuacji, a w efekcie na dalsze wyhamowanie rozwoju środkowoeuropejskich spółek. więcej »

01.09.2014 Deutsche Bank kupił Rondo 1. Co jeszcze na rynku inwestycyjnym?

1,4 miliarda euro - tę właśnie kwotę w pierwszych sześciu miesiącach bieżącego roku przekroczyła łączna wartość transakcji inwestycyjnych. Najwięcej działo się na rynku biurowym, gdzie doszło aż do 56 procent ogółu transakcji. Tradycyjnie już najbardziej prężną lokalizacją była Warszawa. To niektóre z wniosków płynących z analizy przeprowadzonej przez Comparables. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE