Targi i konferencje

Premiery POL-SKONE na targach Budma 2014

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
19-03-14

Podczas tegorocznych targów Budma na stoisku POL-SKONE znalazło się mnóstwo premierowych produktów. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkały się zwłaszcza linie drzwi wewnętrznych NOSTRE, TIARA czy ARCO ALU. Na stoisku można było zobaczyć również drzwi zewnętrzne SATURN, ELEGANT INOX oraz okna TYPU C PLUS.

Stoisko liczące 320 m2 przyciągało zwiedzających różnorodnością wzorów oraz kolorów. Firma POL-SKONE zaprezentowała aż 102 modele drzwi i okien. Największą uwagę zwiedzających przykuwały nowości – kolekcje stylowych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także nowa linia okien. W tym roku POL-SKONE poczekała z premierą do marca.

Z kolei ofertę drzwi zewnętrznych wzbogaciła kolekcja SATURN. Jej projektanci czerpali inspirację z geometrycznych trendów we współczesnym designie. Prostokątne aplikacje ze stali nierdzewnej nadają drzwiom nowoczesnej formy oraz wpisują się w aktualne nurty architektoniczne.

Na stoisku POL-SKONE, obok tegorocznych premier, pojawiły się także pozycje bardzo dobrze znane i doceniane przez klientów od wielu lat. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć odnowioną kolekcję wewnętrznych drzwi ARCO ALU wzbogaconą o nowy ozdobny detal – srebrną listwę przy panelu. Zaprezentowana została także unowocześniona seria ELEGANT INOX, w której projektanci zrezygnowali z ukośnych linii i asymetrycznego szklenia na rzecz prostokątnej, pionowej formy wpisującej się w minimalistyczne trendy wzornicze.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

16.09.2014 Wtórny rynek nieruchomości VIII 2014

Sierpień 2014 zakończył się średnim wzrostem ceny nieruchomości o 0,4%. Nieznaczna podwyżka może być efektem ożywienia popytu. Byłby to świetny prognostyk na kolejne, jesienne miesiące, które zazwyczaj są najlepszym okresem dla rynku nieruchomości. Sierpniowe ceny ofertowe są wyższe od lipcowych w Sopocie +1,9%, w Krakowie +1,1%, w Katowicach +0,9%, w Opolu, Szczecinie i Łodzi +0,7%, Gdyni i Wrocławiu +0,5%, w Warszawie, Lublinie i Poznaniu +0,4%. Miastami, gdzie w sierpniu ceny nie wzrosły są: Toruń, Białystok i Gdańsk. więcej »

16.09.2014 Faktury zaliczkowe i końcowe w podatku VAT 2014 r.

Wystawianie faktur zaliczkowych oraz końcowych budziło i w dalszym ciągu budzi pewne kontrowersje. Co do zasady bowiem te pierwsze trzeba wystawiać w przypadku otrzymania np. przedpłaty, niemniej nie zawsze. Niekiedy dokument taki wystawiany jest jedynie na żądanie nabywcy i to zgłoszone w odpowiednim terminie. więcej »

16.09.2014 Kłopotliwa otrzymana zaliczka w podatku dochodowym

Generalnie otrzymane zaliczki na poczet przyszłych dostaw towarów czy świadczonych usług w podatku dochodowym nie powodują powstania ani przychodu po stronie sprzedawcy, ani też kosztu uzyskania przychodu po stronie nabywcy. Przychodem jednak jest uregulowanie przez nabywcę należności, zaś granica pomiędzy takim uregulowaniem należności a zaliczką często jest zatarta. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE