Wydarzenia

Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Podczas tegorocznych targów Budma na stoisku POL-SKONE znalazło się mnóstwo premierowych produktów. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkały się zwłaszcza linie drzwi wewnętrznych NOSTRE, TIARA czy ARCO ALU. Na stoisku można było zobaczyć również drzwi zewnętrzne SATURN, ELEGANT INOX oraz okna TYPU C PLUS.

Stoisko liczące 320 m2 przyciągało zwiedzających różnorodnością wzorów oraz kolorów. Firma POL-SKONE zaprezentowała aż 102 modele drzwi i okien. Największą uwagę zwiedzających przykuwały nowości – kolekcje stylowych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także nowa linia okien. W tym roku POL-SKONE poczekała z premierą do marca.

Z kolei ofertę drzwi zewnętrznych wzbogaciła kolekcja SATURN. Jej projektanci czerpali inspirację z geometrycznych trendów we współczesnym designie. Prostokątne aplikacje ze stali nierdzewnej nadają drzwiom nowoczesnej formy oraz wpisują się w aktualne nurty architektoniczne.

Na stoisku POL-SKONE, obok tegorocznych premier, pojawiły się także pozycje bardzo dobrze znane i doceniane przez klientów od wielu lat. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć odnowioną kolekcję wewnętrznych drzwi ARCO ALU wzbogaconą o nowy ozdobny detal – srebrną listwę przy panelu. Zaprezentowana została także unowocześniona seria ELEGANT INOX, w której projektanci zrezygnowali z ukośnych linii i asymetrycznego szklenia na rzecz prostokątnej, pionowej formy wpisującej się w minimalistyczne trendy wzornicze.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

28.06.2016 Kompleks Piotrkowska 155: nowy hotel i biura w centrum Łodzi

W centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 155, powstaje nowy kompleks biurowo-usługowo-hotelowy - 19-piętrowa wieża oraz 5-piętrowy biurowiec... więcej »

28.06.2016 Przetargi - raport V 2016

Raport opracowany przez eGospodarka.pl podaje, że w maju opublikowano w Biuletynie Zamówień Publicznych pojawiło się 8 tys. 647 ogłoszeń o... więcej »

28.06.2016 Obniżone o połowę odsetki podatkowe tylko do końca czerwca

Od zaległości podatkowych z lat poprzednich można zapłacić bardzo niskie, bo 4% w skali roku odsetki za zwłokę. Aby jednak z takiej... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE