Firmowe

ISO-Chemie

ISO-CHEMIE to producent tworzyw piankowych, niezbędnych w procesie uszczelniania okien, elewacji itp.

ISO-CHEMIE

04-05-18
Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Prezentuje swoją ofertę na poznańskich targach budowlanych regularnie od kilku lat. W tym roku zainteresowanie produktami firmy było bardzo duże. Wśród gości odwiedzających stoisko pojawili się w pierwszych dniach stali klienci, wieloletni partnerzy ISO-Chemie. Targi bowiem to doskonałe miejsce, by porozmawiać o celach na następny rok, by dowiedzieć się, jakie firma przygotowała nowości, a także by porozmawiać o sytuacji na rynku i zmieniających się potrzebach klientów.
Do stoiska licznie podchodziły także osoby, które do tej pory nie współpracowały z ISO-Chemie, a były zainteresowane ofertą firmy. Dużą zachęta dla przechodzących po halach targowych gości była prowadzona na żywo prezentacja. Przedstawiciel ISO-Chemie opowiadał o prawidłowym stosowaniu SYSTEMU MONTAŻU W ZEWNĘTRZNEJ WARSTWIE IZOLACJI CIEPLNEJ ISO-TOP WINFRAMER „TYP 1". Jest to rozwiązanie, które składa się z izolującej cieplnie nośnej kantówki systemowej wykonanej z purathermu. Ponadto mamy tu wysoce izolujący rdzeń, który połączony jest z kantówką systemową za pomocą mechanizmu klapkowego. Dzięki temu, przy montażu podczas mocowania śrub rdzeń może być łatwo odchylony.
- Nasza prezentacja przyciąga uwagę przechodzących obok ludzi. Są to przede wszystkim montażyści, którzy korzystali
z rozwiązań konkurencji, albo w ogóle nie stosowali taśm montażowych. Zatrzymują się, oglądają, a potem pytają o szczegóły. Często zainteresowanie przekłada się na to, że umawiamy się już na spotkania z nimi po Budmie – zauważa Thomas Wehowski z ISO-Chemie. - Firma ma także w ofercie nowszą wersję systemu montażowego, jest to ISO-TOP WINFRAMER „TYP 3". Różni się on od poprzednika głównie materiałem, z którego jest wykonany, poza tym system składa się z jednego elementu, a nie dwóch.
- Zdarza się, że podchodzą do stoiska osoby, których pierwszym pytaniem jest: Jakie mają Państwo nowości? – przyznaje Thomas Wehowski. – Jednak, gdy zobaczą naszą prezentację, to pytanie, z jakim się zwracają do przedstawiciela ISO-Chemie brzmi: Co Państwa firma ma jeszcze do zaoferowania? – podsumowuje Thomas Wehowski.
Produktem, który cieszy się dużą popularnością na naszym rynku jest folia ISO-CONNECT VARIO SD w wersji COMPLETE DUO. To taśma uniwersalna, którą można stosować na zewnątrz i wewnątrz przegrody okiennej. Ta uniwersalność zastosowania jest dużą zaletą, przede wszystkim dlatego, że montażysta nie pomyli się, jak to w przypadku produktów przeznaczonych tylko do wewnątrz czy zewnątrz. Poza tym zamiast dwóch rolek potrzebuje tylko jedną.ISO-CHEMIE-2-04-2018
- Mamy też oczywiście w ofercie oddzielnie wewnętrzną taśmę i zewnętrzną. Ale klienci, którzy zastosowali już tę taśmę zostają przy tej wersji. – przyznaje Thomas Wehowski.
Goście targów mogli więc zapoznać się także z tym jednym z popularniejszych produktów w ofercie ISO-Chemie. W Polsce montaż z użyciem taśm staje się coraz bardziej popularny i ISO-Chemie zauważa, że systematycznie rośnie sprzedaż, miedzy innymi właśnie folii. Inny zaś produkt, o którym mogli dowiedzieć się goście odwiedzający stoisko ISO-Chemie, była taśma ISO-BLOCO 600. To taśma służąca do zabezpieczania fug, szczególnie w fasadach do wysokości 100 m. Produkt wyróżnia się tym, że ma właściwości izolujące akustycznie, termicznie, ponadto jest odporny na szkodliwe warunki atmosferyczne. Wiele produktów z oferty ISO-Chemie wymagają doświadczenia i wiedzy w stosowaniu. Szczególnie, gdy mowa jest o systemie ISO-TOP WINFRAMER, który wymaga wiedzy i doświadczenia w stosowaniu. Dlatego firma dużą wagę przykłada do edukacji. A więc organizowane są pokazy na targach, tak jak na Budmie, a także na targach regionalnych, które są organizowane przez dystrybutorów. ISO-Chemie stara się także architektom przekazać wiedzę na temat swoich produktów. Przedstawiciele firmy pojawiają się więc na specjalnie organizowanych spotkaniach dla projektantów i architektów.
Praca ISO-Chemie toczy się po kilku torach. A więc jest to sprzedaż, promocja, ale i edukacja. Edukacja jest obecnie obowiązkiem, gdyż rozwój techniczny jest tak duży, że nie wystarczy znać podstawy pracy w montażu. Instalatorzy muszą mieć aktualną wiedzę na temat produktów. Dlatego ISO-Chemie organizuje spotkania, szkolenia czy prezentacje, które wiele osobom ułatwi pracę. Wiele osób wie, jak stosować produkty ISO-Chemie, to często są niuanse, dodatkowe informacje, które im pomogą. Podczas Budmy właśnie była jedna z okazji, by zapoznać się właśnie z tymi najnowszymi rozwiązaniami technicznymi w dziedzinie montażu.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

24.05.2018 Dodatek mieszkaniowy już kosztuje nas miliardy

Portal RynekPierwotny.pl przyjrzał się otrzymywanym przez Polaków dofinansowaniom do mieszkania. Dodatek mieszkaniowy pojawił się w 1994 roku.... więcej »

24.05.2018 Anonimizacja przedsiębiorstwa: przeniesienie spółki za granicę

Polski ustawodawca w sposób permanentny zwiększa biurokrację, obowiązki przedsiębiorców oraz wprowadza to coraz większe restrykcje... więcej »

24.05.2018 Różnice kursowe gdy wypłata dywidendy w EURO

Dywidenda nie jest kosztem podatkowym, w związku z czym różnice kursowe powstałe z tytułu jej wypłaty nie mają wpływu na dochód do... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE