Firmowe

URBAN

URBAN Polska Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją maszyn i urządzeń do produkcji stolarki z PCW, aluminium oraz stali, szczególnie w technologii niemieckiej.

URBAN Polska z Gepardem Biznesu

11-07-14
Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Firma URBAN Polska po raz kolejny otrzymała tytuł Geparda Biznesu, ogólnopolskiego rankingu małych i średnich przedsiębiorstw, organizowanego przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma”. Zdobycie kolejnego wyróżnienia świadczy o stabilności i silnej pozycji firmy na rynku. W tym roku Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała przedsiębiorstwa, które w latach 2011-2012 miały każdego roku przynajmniej pół miliona zł przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia. W ten sposób wyłoniono 495 przedsiębiorstw z województwa lubuskiego. Na podstawie tych danych sporządzono dla przedsiębiorstw rankingi według różnych kryteriów.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

19.09.2017 Podatek VAT: liczymy marżę przy zakupie/sprzedaży towarów używanych

Przy liczeniu marży na potrzeby VAT od otrzymanej ceny sprzedaży należy wydatki związane z zakupem, ale przekazane poprzedniemu sprzedawcy, a... więcej »

19.09.2017 Darowizna samochodu osobowego na otwarcie firmy

Co do zasady amortyzacja środków trwałych otrzymanych nieodpłatnie nie jest kosztem uzyskania przychodu. Wyjątkiem są te środki trwałe,... więcej »

19.09.2017 Zagraniczne usługi około-budowlane bez podatku u źródła

Podatkiem u źródła obarczone są m.in. usługi doradcze, zarządzania czy kontroli jak też inne o podobnym charakterze. W katalogu tym nie... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE