Firmowe

URBAN

URBAN Polska Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją maszyn i urządzeń do produkcji stolarki z PCW, aluminium oraz stali, szczególnie w technologii niemieckiej.

URBAN Polska z Gepardem Biznesu

11-07-14
Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Firma URBAN Polska po raz kolejny otrzymała tytuł Geparda Biznesu, ogólnopolskiego rankingu małych i średnich przedsiębiorstw, organizowanego przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma”. Zdobycie kolejnego wyróżnienia świadczy o stabilności i silnej pozycji firmy na rynku. W tym roku Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała przedsiębiorstwa, które w latach 2011-2012 miały każdego roku przynajmniej pół miliona zł przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia. W ten sposób wyłoniono 495 przedsiębiorstw z województwa lubuskiego. Na podstawie tych danych sporządzono dla przedsiębiorstw rankingi według różnych kryteriów.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

21.11.2017 Brak podatku u źródła przy zagranicznych pośrednikach handlowych

Usługi badania rynku czy reklamowe jak też inne usługi o podobnych charakterze są objęte podatkiem u źródła, gdy te świadczy podmiot... więcej »

21.11.2017 Mieszkanie dla pracownika w podatku dochodowym

Zapewniając pracownikowi mieszkanie, aby miał on bliżej do pracy, trzeba liczyć się z tym, że fiskus upomni się o daninę. Takie... więcej »

21.11.2017 Płacenie alimentów nie uprawnia do ulgi prorodzinnej

Rodzic, aby skorzystać z ulgi prorodzinnej, musi uczestniczyć w procesie wychowawczym dziecka. Ustawodawca wymaga tutaj bowiem wykonywania... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE