Firmowe

POL-SKONE

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z drewna, technicznych, okien drewnianych, ościeżnic, listew drzwiowych, przypodłogowych, okiennic oraz futryn.

Premiery POL-SKONE na targach BUDMA 2014

20-03-14
Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Targi BUDMA, jak co roku, stały się okazją do zaprezentowania nowych produktów. Na stoisku POL-SKONE znalazło się mnóstwo premierowych produktów. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkały się zwłaszcza linie drzwi wewnętrznych NOSTRE, TIARA czy ARCO ALU. Na stoisku można było zobaczyć również drzwi zewnętrzne SATURN, ELEGANT INOX oraz okna TYPU C PLUS.

Stoisko lubelskiego producenta stolarki liczyło 320 m2 i przyciągnęło zwiedzających różnorodnością wzorów i kolorów – ponad 102 modeli. Największą uwagę zwiedzających przykuwały nowości – kolekcje stylowych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także nowa linia okien. W tym roku POL-SKONE poczekała z premierą do marca.

stoisko pol skone budma m

Z kolei ofertę drzwi zewnętrznych wzbogaciła kolekcja SATURN. Jej projektanci inspirowali się geometrycznymi trendami we współczesnym designie. Prostokątne aplikacje ze stali nierdzewnej nadają drzwiom nowoczesnej formy oraz wpisują się w aktualne nurty architektoniczne.

Na stoisku POL-SKONE, obok tegorocznych premier, pojawiły się także pozycje bardzo dobrze znane i doceniane przez klientów od wielu lat. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć odnowioną kolekcję wewnętrznych drzwi ARCO ALU, wzbogaconą o nowy ozdobny detal – srebrną listwę przy panelu. Zaprezentowana została także unowocześniona seria ELEGANT INOX, w której projektanci zrezygnowali z ukośnych linii i asymetrycznego szklenia na rzecz prostokątnej, pionowej formy wpisującej się w minimalistyczne trendy wzornicze.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

30.09.2014 Wynajem mieszkania: motywacje i preferencje

Portal nieruchomości Domy.pl przyjrzał się motywacji i preferencjom osób poszukujących mieszkania na rynku najmu. Analiza pokazała m.in., że wynajmujący z rzadka mieszkają w pojedynkę i najbardziej zależy im na wynajmie długoterminowym. Największą popularnością cieszą się mieszkania dwupokojowe, tuż za nimi plasują się M-4 i lokale jednopokojowe. Najczęstszą przyczyną podjęcia decyzji o najmie jest wyjazd na dłużej do innego miasta, którego podłożem niekoniecznie są przyczyny edukacyjne. więcej »

30.09.2014 Wydanie interpretacji podatkowej: przepisy zgodne z Konstytucją

Indywidualne interpretacje podatkowe stanowią dla podatników, którzy wystąpili o ich wydanie, bardzo ważne dokumenty. Przede wszystkim bowiem chronią podatnika, który się do nich zastosuje (oczywiście tylko wnioskodawcę) wskutek nie może on zostać pociągnięty do odpowiedzialności, jeżeli nagle fiskus zmieni zdanie. Wskazują też, jak na daną sprawę patrzą urzędnicy. więcej »

30.09.2014 Symbol PKWiU na fakturze z odwrotnym obciążeniem na potrzeby VAT

Co do zasady dostawa towarów wymienionych w załączniku nr 11 do ustawy o VAT jest dokonywana w ramach tzw. odwrotnego obciążenia czyli takiego przypadku, w którym obowiązanym do rozliczenia podatku należnego od dostawy danego towaru nie jest sprzedawca, a nabywca. W załączniku nr 11 ustawodawca przy poszczególnych towarach powołuje się przy tym na ich symbol PKWiU. Czy ten powinien się znaleźć także na fakturze? więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE