Firmowe

POL-SKONE

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z drewna, technicznych, okien drewnianych, ościeżnic, listew drzwiowych, przypodłogowych, okiennic oraz futryn.

Premiery POL-SKONE na targach BUDMA 2014

20-03-14
Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Targi BUDMA, jak co roku, stały się okazją do zaprezentowania nowych produktów. Na stoisku POL-SKONE znalazło się mnóstwo premierowych produktów. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkały się zwłaszcza linie drzwi wewnętrznych NOSTRE, TIARA czy ARCO ALU. Na stoisku można było zobaczyć również drzwi zewnętrzne SATURN, ELEGANT INOX oraz okna TYPU C PLUS.

Stoisko lubelskiego producenta stolarki liczyło 320 m2 i przyciągnęło zwiedzających różnorodnością wzorów i kolorów – ponad 102 modeli. Największą uwagę zwiedzających przykuwały nowości – kolekcje stylowych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także nowa linia okien. W tym roku POL-SKONE poczekała z premierą do marca.

stoisko pol skone budma m

Z kolei ofertę drzwi zewnętrznych wzbogaciła kolekcja SATURN. Jej projektanci inspirowali się geometrycznymi trendami we współczesnym designie. Prostokątne aplikacje ze stali nierdzewnej nadają drzwiom nowoczesnej formy oraz wpisują się w aktualne nurty architektoniczne.

Na stoisku POL-SKONE, obok tegorocznych premier, pojawiły się także pozycje bardzo dobrze znane i doceniane przez klientów od wielu lat. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć odnowioną kolekcję wewnętrznych drzwi ARCO ALU, wzbogaconą o nowy ozdobny detal – srebrną listwę przy panelu. Zaprezentowana została także unowocześniona seria ELEGANT INOX, w której projektanci zrezygnowali z ukośnych linii i asymetrycznego szklenia na rzecz prostokątnej, pionowej formy wpisującej się w minimalistyczne trendy wzornicze.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

POLECAMY

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

23.07.2014 ASF postępuje. Zarażone świnie pod Białymstokiem

Epidemia afrykańskiego pomoru świń się rozszerza. Przekroczyła dość ważną psychologiczną barierę, bowiem padły na nią już nie tylko żyjące na wolności dziki, ale zwierzęta hodowlane. Pierwszy przypadek w hodowlanym stadzie świń wystąpił w małym gospodarstwie rolnym pod Białymstokiem. więcej »

23.07.2014 Orlen czasowo zamknie rafinerię w Możejkach?

Sytuacja finansowa rafinerii w Możejkach jest bardzo zła. Litewska rafineria należąca do Orlenu przynosi straty na tyle znaczne , że Orlen dokonał na nie wielomiliardowego odpisu. Polska spółka paliwowa rozważa również czasowe zamknięcie litewskiej rafinerii. więcej »

23.07.2014 Używanie samochodu służbowego przez pracownika w podatku VAT

Obecnie pracodawcy bardzo często godzą się na to, aby pracownicy korzystali prywatnie z samochodów służbowych po godzinach pracy. Jest to jeden z dodatkowych benefitów kuszących w ofertach pracy skierowanych do kandydatów na określone stanowiska. Oczywiście z reguły takie udostępnienie samochodu jest nieodpłatne. Nie można jednak zapominać, że na gruncie VAT może być ono traktowane jako odpłatne świadczenie usług. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE