Firmowe

POL-SKONE

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z drewna, technicznych, okien drewnianych, ościeżnic, listew drzwiowych, przypodłogowych, okiennic oraz futryn.

Premiery POL-SKONE na targach BUDMA 2014

20-03-14
Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Targi BUDMA, jak co roku, stały się okazją do zaprezentowania nowych produktów. Na stoisku POL-SKONE znalazło się mnóstwo premierowych produktów. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkały się zwłaszcza linie drzwi wewnętrznych NOSTRE, TIARA czy ARCO ALU. Na stoisku można było zobaczyć również drzwi zewnętrzne SATURN, ELEGANT INOX oraz okna TYPU C PLUS.

Stoisko lubelskiego producenta stolarki liczyło 320 m2 i przyciągnęło zwiedzających różnorodnością wzorów i kolorów – ponad 102 modeli. Największą uwagę zwiedzających przykuwały nowości – kolekcje stylowych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także nowa linia okien. W tym roku POL-SKONE poczekała z premierą do marca.

stoisko pol skone budma m

Z kolei ofertę drzwi zewnętrznych wzbogaciła kolekcja SATURN. Jej projektanci inspirowali się geometrycznymi trendami we współczesnym designie. Prostokątne aplikacje ze stali nierdzewnej nadają drzwiom nowoczesnej formy oraz wpisują się w aktualne nurty architektoniczne.

Na stoisku POL-SKONE, obok tegorocznych premier, pojawiły się także pozycje bardzo dobrze znane i doceniane przez klientów od wielu lat. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć odnowioną kolekcję wewnętrznych drzwi ARCO ALU, wzbogaconą o nowy ozdobny detal – srebrną listwę przy panelu. Zaprezentowana została także unowocześniona seria ELEGANT INOX, w której projektanci zrezygnowali z ukośnych linii i asymetrycznego szklenia na rzecz prostokątnej, pionowej formy wpisującej się w minimalistyczne trendy wzornicze.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

News

31.10.2014 Rynek private equity w Europie Środkowej X 2014

Wśród przedstawicieli funduszy private equity z Europy Środkowej zapanowało zaniepokojenie. Wprawdzie niemal 75 procent z nich uważa, że w nadchodzącym półroczu warunki ekonomiczne nie ulegną zmianie, to jednocześnie wzrasta liczba osób, które spodziewają się pogorszenia. Za spadek optymizmu w znacznej mierze konflikt na Ukrainie oraz sankcje, które Unia Europejska nakłada na Rosję. więcej »

31.10.2014 Zwrot unijnej dotacji z odsetkami poza kosztami uzyskania przychodu

Odsetki płacone od zwróconej dotacji, wskutek niewykorzystania jej zgodnie z przeznaczeniem, nie stanowią podatkowego kosztu uzyskania przychodu prowadzonej działalności gospodarczej. Wydatek taki nie pozostaje bowiem w związku z osiągnięciem przychodów lub zachowaniem albo zabezpieczeniem źródła przychodów - uznał Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 10.01.2014 r. sygn. akt II FSK 346/12. więcej »

31.10.2014 Wpływ skonta na przychód w podatku dochodowym

Skonto jest bardzo często zachętą dla kontrahenta do szybszego regulowania swoich zobowiązań. W przypadku krótszego terminu płatności płaci on bowiem niższą kwotę takiego zobowiązania. Niestety zdaniem organów podatkowych i coraz częściej także sądów, udzielenie skonta wymaga wstecznej korekty w podatku dochodowym. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE