Firmowe

POL-SKONE

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z drewna, technicznych, okien drewnianych, ościeżnic, listew drzwiowych, przypodłogowych, okiennic oraz futryn.

Premiery POL-SKONE na targach BUDMA 2014

20-03-14
Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Targi BUDMA, jak co roku, stały się okazją do zaprezentowania nowych produktów. Na stoisku POL-SKONE znalazło się mnóstwo premierowych produktów. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkały się zwłaszcza linie drzwi wewnętrznych NOSTRE, TIARA czy ARCO ALU. Na stoisku można było zobaczyć również drzwi zewnętrzne SATURN, ELEGANT INOX oraz okna TYPU C PLUS.

Stoisko lubelskiego producenta stolarki liczyło 320 m2 i przyciągnęło zwiedzających różnorodnością wzorów i kolorów – ponad 102 modeli. Największą uwagę zwiedzających przykuwały nowości – kolekcje stylowych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także nowa linia okien. W tym roku POL-SKONE poczekała z premierą do marca.

stoisko pol skone budma m

Z kolei ofertę drzwi zewnętrznych wzbogaciła kolekcja SATURN. Jej projektanci inspirowali się geometrycznymi trendami we współczesnym designie. Prostokątne aplikacje ze stali nierdzewnej nadają drzwiom nowoczesnej formy oraz wpisują się w aktualne nurty architektoniczne.

Na stoisku POL-SKONE, obok tegorocznych premier, pojawiły się także pozycje bardzo dobrze znane i doceniane przez klientów od wielu lat. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć odnowioną kolekcję wewnętrznych drzwi ARCO ALU, wzbogaconą o nowy ozdobny detal – srebrną listwę przy panelu. Zaprezentowana została także unowocześniona seria ELEGANT INOX, w której projektanci zrezygnowali z ukośnych linii i asymetrycznego szklenia na rzecz prostokątnej, pionowej formy wpisującej się w minimalistyczne trendy wzornicze.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

21.10.2014 Rynek pracy specjalistów III kw. 2014

Wyniki analizy ofert pracy portalu Pracuj.pl z III kwartału 2014 roku pozwalają optymistycznie patrzeć na perspektywy rynku pracy w Polsce. Jak się okazuje, w badanym okresie liczba ofert przekroczyła 99 tysięcy, co oznacza dość znaczny wzrost w porównaniu do analogicznego okresu 2013 roku. Jak co kwartał w ofertach mogli przebierać informatycy, natomiast najczęściej poszukiwanymi specjalistami nadal byli handlowcy i specjaliści od sprzedaży. więcej »

21.10.2014 GUS: Polska się wyludnia. Miasta szybciej niż wieś

W roku 2050 liczba ludności Polski wyniesie 33 mln 951 tysięcy osób - wynika z prognoz Głównego Urzędu Statystycznego. W porównaniu do roku 2013 oznacza to zmniejszenie liczby ludności o 4,55 miliona, czyli o 12 procent. Według GUS, czeka nas stopniowy ubytek liczby ludności oraz znaczące zmiany struktury według wieku. więcej »

21.10.2014 Największe sieci handlowe rosną wolniej

Największe sieci sprzedaży detalicznej ciągle notują wzrosty, ale okazuje się, że - za sprawą osłabienia światowej gospodarki - są one nieco mniej dynamiczne niż w ostatnim czasie - z analizy firmy doradczej Deloitte wynika, że wzrost przychodów sięgnął 2,9 procenta, co jest wynikiem niższym od osiągniętego przed rokiem. W zestawieniu największych detalistów króluje Wal-Mart, któremu udało się obronić pierwszą pozycję. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE