Firmowe

POL-SKONE

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z drewna, technicznych, okien drewnianych, ościeżnic, listew drzwiowych, przypodłogowych, okiennic oraz futryn.

Premiery POL-SKONE na targach BUDMA 2014

20-03-14
Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Targi BUDMA, jak co roku, stały się okazją do zaprezentowania nowych produktów. Na stoisku POL-SKONE znalazło się mnóstwo premierowych produktów. Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkały się zwłaszcza linie drzwi wewnętrznych NOSTRE, TIARA czy ARCO ALU. Na stoisku można było zobaczyć również drzwi zewnętrzne SATURN, ELEGANT INOX oraz okna TYPU C PLUS.

Stoisko lubelskiego producenta stolarki liczyło 320 m2 i przyciągnęło zwiedzających różnorodnością wzorów i kolorów – ponad 102 modeli. Największą uwagę zwiedzających przykuwały nowości – kolekcje stylowych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także nowa linia okien. W tym roku POL-SKONE poczekała z premierą do marca.

stoisko pol skone budma m

Z kolei ofertę drzwi zewnętrznych wzbogaciła kolekcja SATURN. Jej projektanci inspirowali się geometrycznymi trendami we współczesnym designie. Prostokątne aplikacje ze stali nierdzewnej nadają drzwiom nowoczesnej formy oraz wpisują się w aktualne nurty architektoniczne.

Na stoisku POL-SKONE, obok tegorocznych premier, pojawiły się także pozycje bardzo dobrze znane i doceniane przez klientów od wielu lat. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć odnowioną kolekcję wewnętrznych drzwi ARCO ALU, wzbogaconą o nowy ozdobny detal – srebrną listwę przy panelu. Zaprezentowana została także unowocześniona seria ELEGANT INOX, w której projektanci zrezygnowali z ukośnych linii i asymetrycznego szklenia na rzecz prostokątnej, pionowej formy wpisującej się w minimalistyczne trendy wzornicze.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

23.09.2014 Sprzedaż budynku do rozbiórki z gruntem zwolniona z VAT?

Kodeks cywilny wskazuje, że to budynek przynależy do gruntu, na którym jest on postawiony. Sytuacja odwrotna wynika zaś z przepisów ustawy o VAT mówiących o opodatkowaniu dostawy nieruchomości. Wiodąca jest tutaj stawka przypisana dla budynku. Sprzedaż taka często korzysta ze zwolnienia i to - zdaniem sądu - nawet wówczas, gdy budynek nadaje się do rozbiórki. więcej »

23.09.2014 Pożyczka pieniędzy z zagranicy: odsetki z podatkiem u źródła

Pożyczka od znajomych to często korzystniejsze rozwiązanie aniżeli kredyt bankowy. Plusem są tutaj niższe odsetki które trzeba z tego tytułu zapłacić a także brak prowizji za udzielenie pożyczki (co w przypadku banków mało kiedy występuje). Zawsze też łatwiej się dogadać co do samej spłaty i terminu zwrotu (który często też bez większych problemów i dodatkowych obciążeń finansowych można wydłużyć). więcej »

23.09.2014 Samochód ciężarowy: dwa rzędy siedzeń to 50% VAT do odliczenia

Samochód ciężarowy Nissan Navara, mający 2 rzędy siedzeń i 5 miejsc dla pasażerów, o dopuszczalnej ładowności 785 kg, nie daje automatycznie prawa do pełnego odliczenia VAT, a 50% tego podatku. W takiej części VAT naliczony można także odliczyć od zakupu paliwa służącego do napędu tego pojazdu - uznał Dyrektor Izby Skarbowej w Łodzi w interpretacji indywidualnej z dnia 29.08.2014 r. nr IPTPP4/443-362/14-5/OS. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE