Raporty

Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Porta KMI Poland opublikowała raport „Biznes Otwarty. Raport CSR 2017". Dokument jest podsumowaniem 25-letniej działalności spółki na rynku w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu. Określa też kierunek rozwoju przedsiębiorstwa na najbliższe lata. – Działamy zgodnie z ideą biznesu otwartego – na współpracę, rozwój i na zmianę, która ten rozwój inicjuje. Jestem przekonany, że zrównoważony rozwój jest dla całej naszej branży krokiem do nowego wymiaru biznesu – powiedział Łukasz Luto, wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający firmy.

Raport składa się z kilku części, zawierających m.in. takie informacje jak: miesięczna produkcja drzwi, jakie działania spółka powinna wspierać według jej interesariuszy, do kogo skierowany jest program: Akademia PORTA oraz jak powstają innowacyjne produkty.

Publikacja powstała z myślą o pracownikach, partnerach biznesowych i partnerach wielu projektów marketingowych, realizowanych przez firmę.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

23.10.2017 Pokolenie 55+ zwiększa zakupy w internecie

Zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością i to zarówno wśród młodszych, jak i pośród dojrzałych kupujących. Z danych... więcej »

23.10.2017 Czego najczęściej dotyczą porady prawne dla studentów?

Praktyka Akademickiej Poradni Prawnej na Uniwersytecie Warszawskim dowodzi, że udzielane studentom porady prawne najczęściej mają związek... więcej »

23.10.2017 Bezpieczeństwo żywności na świecie: Indeks 2017

Polska zajmuje 27 miejsce pośród 113 krajów monitorowanych przez Światowy Indeks Bezpieczeństwa Żywnościowego. Tym samym znajduje się w... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE