Raporty

Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Porta KMI Poland opublikowała raport „Biznes Otwarty. Raport CSR 2017". Dokument jest podsumowaniem 25-letniej działalności spółki na rynku w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu. Określa też kierunek rozwoju przedsiębiorstwa na najbliższe lata. – Działamy zgodnie z ideą biznesu otwartego – na współpracę, rozwój i na zmianę, która ten rozwój inicjuje. Jestem przekonany, że zrównoważony rozwój jest dla całej naszej branży krokiem do nowego wymiaru biznesu – powiedział Łukasz Luto, wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający firmy.

Raport składa się z kilku części, zawierających m.in. takie informacje jak: miesięczna produkcja drzwi, jakie działania spółka powinna wspierać według jej interesariuszy, do kogo skierowany jest program: Akademia PORTA oraz jak powstają innowacyjne produkty.

Publikacja powstała z myślą o pracownikach, partnerach biznesowych i partnerach wielu projektów marketingowych, realizowanych przez firmę.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

21.03.2018 Konsekwencje błędnego rozliczenia VAT od usług budowlanych

Co się stanie, gdy sprzedawca naliczy VAT na fakturze, która tego podatku nie powinna zawierać? Podatek ten jest zobowiązany zapłacić do... więcej »

21.03.2018 Wszczęcie "podstępem" postępowania karnego skarbowego

Fiskus musi informować podatnika o swoich działaniach, a nie go zaskakiwać. Tak ostatnio uznał NSA. Sprawa tyczyła się skutecznego... więcej »

21.03.2018 Ulga mieszkaniowa: czym jest remont domu?

W ramach ulgi mieszkaniowej może rozliczyć m.in. remont domu, czyli prace remontowe mające miejsce w bryle budynku mieszkalnego, w tym także... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE