Raporty

Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Porta KMI Poland opublikowała raport „Biznes Otwarty. Raport CSR 2017". Dokument jest podsumowaniem 25-letniej działalności spółki na rynku w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu. Określa też kierunek rozwoju przedsiębiorstwa na najbliższe lata. – Działamy zgodnie z ideą biznesu otwartego – na współpracę, rozwój i na zmianę, która ten rozwój inicjuje. Jestem przekonany, że zrównoważony rozwój jest dla całej naszej branży krokiem do nowego wymiaru biznesu – powiedział Łukasz Luto, wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający firmy.

Raport składa się z kilku części, zawierających m.in. takie informacje jak: miesięczna produkcja drzwi, jakie działania spółka powinna wspierać według jej interesariuszy, do kogo skierowany jest program: Akademia PORTA oraz jak powstają innowacyjne produkty.

Publikacja powstała z myślą o pracownikach, partnerach biznesowych i partnerach wielu projektów marketingowych, realizowanych przez firmę.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

19.08.2017 7 sposobów na szybką sprzedaż mieszkania

Czy naprawdę szybka sprzedaż mieszkania jest możliwa? Czy realne jest, aby w zaledwie kilka dni znaleźć nabywcę na zbywaną nieruchomość.... więcej »

19.08.2017 Wakacje w Chorwacji. Jak nas widzą gospodarze?

Wakacje w Chorwacji cieszą się wśród polskich turystów coraz większą popularnością. Z badania zrealizowanego przez serwis Noclegowo.pl... więcej »

18.08.2017 Korekta przychodów i kosztów w podatku dochodowym

Korekty niezawinione należy rozliczać w PIC i CIT na bieżąco, a spowodowane błędami rachunkowymi czy innymi omyłkami wstecznie - w okresie... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE