Raporty

Drukuj
Liczba komentarzy: 0

Porta KMI Poland opublikowała raport „Biznes Otwarty. Raport CSR 2017". Dokument jest podsumowaniem 25-letniej działalności spółki na rynku w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu. Określa też kierunek rozwoju przedsiębiorstwa na najbliższe lata. – Działamy zgodnie z ideą biznesu otwartego – na współpracę, rozwój i na zmianę, która ten rozwój inicjuje. Jestem przekonany, że zrównoważony rozwój jest dla całej naszej branży krokiem do nowego wymiaru biznesu – powiedział Łukasz Luto, wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający firmy.

Raport składa się z kilku części, zawierających m.in. takie informacje jak: miesięczna produkcja drzwi, jakie działania spółka powinna wspierać według jej interesariuszy, do kogo skierowany jest program: Akademia PORTA oraz jak powstają innowacyjne produkty.

Publikacja powstała z myślą o pracownikach, partnerach biznesowych i partnerach wielu projektów marketingowych, realizowanych przez firmę.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

17.01.2018 Ochrona danych osobowych kontra przedsiębiorca

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych, które wchodzi w życie już niebawem, bo w maju, nakłada sporo nowych obowiązków na... więcej »

16.01.2018 Inwestycja w mieszkanie. Rekordowa sprzedaż za gotówkę

Inwestycja w mieszkanie coraz częściej w gotówce? Tak przynajmniej wynika z danych przedstawionych przez Open Finance. Okazuje się, że na... więcej »

16.01.2018 Jak roboty zmienią pracę w księgowości?

EY opublikował wyniki badania „Robot w służbie księgowości”. 67% jego respondentów jest przekonanych, że nowe technologie będą miały... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE