Przegląd prasy

O aluminium

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
06-10-17

Na stronie www.oknotest.pl pojawił się nowy dział, w którym będą znajdowały się informacje dotyczące wyrobów na bazie profili aluminiowych. Jak informuje portal, wiąże się to z dostrzegalną zmianą trendów zakupowych. Zauważalny jest bowiem wzrost zainteresowania inwestorów oknami i drzwiami balkonowymi z tego materiału.

W pierwszym artykule z serii autorzy zasygnalizowali tematykę związaną z normami i wskazali przykładowe systemy. Jeśli dział się rozrośnie, wówczas potencjalni inwestorzy będą mogli znaleźć tu podstawowe informacje na temat oferty rynkowej.

Od siebie dodajemy, że wyczerpującą wiedzę na temast systemów profili aluminiowych i ich zastosowaniu znajdą czytelnicy w kolejnych wydaniach "Forum Branżowego".

Zdjęcie: Reynaers

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

17.01.2018 Ochrona danych osobowych kontra przedsiębiorca

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych, które wchodzi w życie już niebawem, bo w maju, nakłada sporo nowych obowiązków na... więcej »

16.01.2018 Inwestycja w mieszkanie. Rekordowa sprzedaż za gotówkę

Inwestycja w mieszkanie coraz częściej w gotówce? Tak przynajmniej wynika z danych przedstawionych przez Open Finance. Okazuje się, że na... więcej »

16.01.2018 Jak roboty zmienią pracę w księgowości?

EY opublikował wyniki badania „Robot w służbie księgowości”. 67% jego respondentów jest przekonanych, że nowe technologie będą miały... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE