Przegląd prasy

O aluminium

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
06-10-17

Na stronie www.oknotest.pl pojawił się nowy dział, w którym będą znajdowały się informacje dotyczące wyrobów na bazie profili aluminiowych. Jak informuje portal, wiąże się to z dostrzegalną zmianą trendów zakupowych. Zauważalny jest bowiem wzrost zainteresowania inwestorów oknami i drzwiami balkonowymi z tego materiału.

W pierwszym artykule z serii autorzy zasygnalizowali tematykę związaną z normami i wskazali przykładowe systemy. Jeśli dział się rozrośnie, wówczas potencjalni inwestorzy będą mogli znaleźć tu podstawowe informacje na temat oferty rynkowej.

Od siebie dodajemy, że wyczerpującą wiedzę na temast systemów profili aluminiowych i ich zastosowaniu znajdą czytelnicy w kolejnych wydaniach "Forum Branżowego".

Zdjęcie: Reynaers

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

21.03.2018 Konsekwencje błędnego rozliczenia VAT od usług budowlanych

Co się stanie, gdy sprzedawca naliczy VAT na fakturze, która tego podatku nie powinna zawierać? Podatek ten jest zobowiązany zapłacić do... więcej »

21.03.2018 Wszczęcie "podstępem" postępowania karnego skarbowego

Fiskus musi informować podatnika o swoich działaniach, a nie go zaskakiwać. Tak ostatnio uznał NSA. Sprawa tyczyła się skutecznego... więcej »

21.03.2018 Ulga mieszkaniowa: czym jest remont domu?

W ramach ulgi mieszkaniowej może rozliczyć m.in. remont domu, czyli prace remontowe mające miejsce w bryle budynku mieszkalnego, w tym także... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE