Przegląd prasy

O aluminium

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
06-10-17

Na stronie www.oknotest.pl pojawił się nowy dział, w którym będą znajdowały się informacje dotyczące wyrobów na bazie profili aluminiowych. Jak informuje portal, wiąże się to z dostrzegalną zmianą trendów zakupowych. Zauważalny jest bowiem wzrost zainteresowania inwestorów oknami i drzwiami balkonowymi z tego materiału.

W pierwszym artykule z serii autorzy zasygnalizowali tematykę związaną z normami i wskazali przykładowe systemy. Jeśli dział się rozrośnie, wówczas potencjalni inwestorzy będą mogli znaleźć tu podstawowe informacje na temat oferty rynkowej.

Od siebie dodajemy, że wyczerpującą wiedzę na temast systemów profili aluminiowych i ich zastosowaniu znajdą czytelnicy w kolejnych wydaniach "Forum Branżowego".

Zdjęcie: Reynaers

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

23.10.2017 Pokolenie 55+ zwiększa zakupy w internecie

Zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością i to zarówno wśród młodszych, jak i pośród dojrzałych kupujących. Z danych... więcej »

23.10.2017 Czego najczęściej dotyczą porady prawne dla studentów?

Praktyka Akademickiej Poradni Prawnej na Uniwersytecie Warszawskim dowodzi, że udzielane studentom porady prawne najczęściej mają związek... więcej »

23.10.2017 Bezpieczeństwo żywności na świecie: Indeks 2017

Polska zajmuje 27 miejsce pośród 113 krajów monitorowanych przez Światowy Indeks Bezpieczeństwa Żywnościowego. Tym samym znajduje się w... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE