Przegląd prasy

O aluminium

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
06-10-17

Na stronie www.oknotest.pl pojawił się nowy dział, w którym będą znajdowały się informacje dotyczące wyrobów na bazie profili aluminiowych. Jak informuje portal, wiąże się to z dostrzegalną zmianą trendów zakupowych. Zauważalny jest bowiem wzrost zainteresowania inwestorów oknami i drzwiami balkonowymi z tego materiału.

W pierwszym artykule z serii autorzy zasygnalizowali tematykę związaną z normami i wskazali przykładowe systemy. Jeśli dział się rozrośnie, wówczas potencjalni inwestorzy będą mogli znaleźć tu podstawowe informacje na temat oferty rynkowej.

Od siebie dodajemy, że wyczerpującą wiedzę na temast systemów profili aluminiowych i ich zastosowaniu znajdą czytelnicy w kolejnych wydaniach "Forum Branżowego".

Zdjęcie: Reynaers

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

23.07.2018 Egzekwowanie należności od podmiotów zagranicznych

Jak dochodzić należności od podmiotów zagranicznych? To zależy od tego, czy dłużnik ma siedzibę w którymś z krajów Unii Europejskiej czy... więcej »

22.07.2018 Krajowa administracja skarbowa czyli system nękania podatników

Upłynął już rok, odkąd działa w Polsce KAS. Dlatego też resort finansów pokusił się o podsumowanie jego działalności. Raport został... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE