Przegląd prasy

O aluminium

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
06-10-17

Na stronie www.oknotest.pl pojawił się nowy dział, w którym będą znajdowały się informacje dotyczące wyrobów na bazie profili aluminiowych. Jak informuje portal, wiąże się to z dostrzegalną zmianą trendów zakupowych. Zauważalny jest bowiem wzrost zainteresowania inwestorów oknami i drzwiami balkonowymi z tego materiału.

W pierwszym artykule z serii autorzy zasygnalizowali tematykę związaną z normami i wskazali przykładowe systemy. Jeśli dział się rozrośnie, wówczas potencjalni inwestorzy będą mogli znaleźć tu podstawowe informacje na temat oferty rynkowej.

Od siebie dodajemy, że wyczerpującą wiedzę na temast systemów profili aluminiowych i ich zastosowaniu znajdą czytelnicy w kolejnych wydaniach "Forum Branżowego".

Zdjęcie: Reynaers

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

24.05.2018 Dodatek mieszkaniowy już kosztuje nas miliardy

Portal RynekPierwotny.pl przyjrzał się otrzymywanym przez Polaków dofinansowaniom do mieszkania. Dodatek mieszkaniowy pojawił się w 1994 roku.... więcej »

24.05.2018 Anonimizacja przedsiębiorstwa: przeniesienie spółki za granicę

Polski ustawodawca w sposób permanentny zwiększa biurokrację, obowiązki przedsiębiorców oraz wprowadza to coraz większe restrykcje... więcej »

24.05.2018 Różnice kursowe gdy wypłata dywidendy w EURO

Dywidenda nie jest kosztem podatkowym, w związku z czym różnice kursowe powstałe z tytułu jej wypłaty nie mają wpływu na dochód do... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE