Nowości produktowe

Elastyczne uszczelnienia

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
13-06-18

Firma ISO-Chemie oferuje dwa wysoce elastyczne środki uszczelniające do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. ISO-TOP Acrylseal F to plasto-elastyczny, jednokomponentowy preparat na bazie dyspersji akrylatowej, odpowiadający DIN EN ISO 11600. Może być używany do szczelnego powietrznie wypełniania wewnętrznych fug połączeniowych. Ma niską przepuszczalność pary wodnej i może być stosowany na wielu podłożach budowlanych. Po pełnym utwardzeniu może być zamalowany, otynkowalny lub pokryty tapetą.
Produkt został wyróżniony przez niemieckie stowarzyszenie Gemeinschaft Emissionskontrollierte Verlegewerkstoffe, Klebstoffe und Bauprodukte e.V.znakiem GEV Emicode EC1 Plus jako „bardzo niskoemisyjny.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

19.06.2018 Spółka komandytowa: przychód kapitałowy u wspólnika z opłat licencyjnych

Podmiotami obowiązanymi do rozliczenia podatku od dochodu spółki komandytowej są jej wspólnicy a nie sama spółka. Od 2018 r. podatnicy CIT... więcej »

19.06.2018 Nowe mieszkania: gdzie powstaje ich najwięcej?

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że miastem, w którym w minionym roku rozpoczęto i zakończono budowę największej liczby nowych mieszkań, była... więcej »

19.06.2018 Produkcja w Polsce V 2018

Znamy już majowe statystyki dotyczące produkcji w Polsce. Z danych przedstawionych właśnie przez Główny Urząd Statystyczny wynika między... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE