Nowości produktowe

Elastyczne uszczelnienia

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
13-06-18

Firma ISO-Chemie oferuje dwa wysoce elastyczne środki uszczelniające do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. ISO-TOP Acrylseal F to plasto-elastyczny, jednokomponentowy preparat na bazie dyspersji akrylatowej, odpowiadający DIN EN ISO 11600. Może być używany do szczelnego powietrznie wypełniania wewnętrznych fug połączeniowych. Ma niską przepuszczalność pary wodnej i może być stosowany na wielu podłożach budowlanych. Po pełnym utwardzeniu może być zamalowany, otynkowalny lub pokryty tapetą.
Produkt został wyróżniony przez niemieckie stowarzyszenie Gemeinschaft Emissionskontrollierte Verlegewerkstoffe, Klebstoffe und Bauprodukte e.V.znakiem GEV Emicode EC1 Plus jako „bardzo niskoemisyjny.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

18.08.2018 Najbardziej pożądane benefity pracownicze

W ostatnich miesiącach stopa bezrobocia w naszym kraju pikowała do poziomu, którego nie widzieliśmy od przeszło ćwierć wieku. Dopisywały... więcej »

18.08.2018 3 główne błędy w rekrutacji pracowników

Wyłowienie talentów z rynku pracy to zadanie niełatwe. Tym bardziej że wpadając w rutynę, łatwo popełniamy podstawowe błędy. Z... więcej »

17.08.2018 Parki rozrywki: niedozwolone klauzule to norma?

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przyjrzał się regulaminom i wzorcom umów stosowanym przez działające na terenie naszego kraju parki... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE