Nowości produktowe

Innowacyjna manszeta

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
28-05-18

Na targach Fensterbau Frontale firma ISO-Chemie zaprezentowała nowość: ISO-CONNECT EPDM Manszetę Uszczelniającą. Ten system na bazie elastomerów bardzo dobrze nadaje się jako obiektowy system uszczelnień w zewnętrznej warstwie izolacji cieplnej.
Uszczelnienie dopasowywane jest indywidualnie do rozmiarów zewnętrznych okien lub drzwi. W zależności od sytuacji można wybierać różne warianty wykonania. Wszystkie dostępne są jako 3- lub 4-stronnie zamknięty system z dodatkowym zapasem folii z przodu lub bez niego. Dla wersji bez części samoprzylepnej ISO-Chemie oferuje klej ISO-TOP Klej Flex XP. Alternatywnie dostępna jest ISO-CONNECT Manszeta Uszczelniająca z klejącym paskiem butylowym lub z keder-klipsem do elementów z PCW oraz aluminiowych.
Uzupełniająco do manszety uszczelniającej firma ma formowane z EPDM narożniki uszczelniające wewnętrzne oraz zewnętrzne. Mogą one być stosowane w elementach montowanych w warstwie zewnętrznej, w dolnych obszarach połączeń elementów przyziemnych i drzwi balkonowych oraz w systemach drzwi tarasowych.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

19.06.2018 Korekta deklaracji a sankcje VAT i odsetki podatkowe

Gdy błędy w sporządzonych rozliczeniach wiążą się z zawyżeniem zwrotu podatku albo zaniżeniem zobowiązania podatkowego, te trzeba... więcej »

19.06.2018 Odwrotne obciążenie VAT przy metodzie kasowej

Mały podatnik korzystający z metody kasowej określa obowiązek podatkowy w sposób szczególny, czyli w dacie otrzymania zapłaty. Nie... więcej »

19.06.2018 Spółka komandytowa: przychód kapitałowy u wspólnika z opłat licencyjnych

Podmiotami obowiązanymi do rozliczenia podatku od dochodu spółki komandytowej są jej wspólnicy a nie sama spółka. Od 2018 r. podatnicy CIT... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE