Nowości produktowe

Priva-Lite z prądem

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
07-05-18

Saint-Gobain Building Glass Polska ma w ofercie m.in szkło Priva-Lite, zmieniające przejrzystość pod wpływem prądu. Tafle szkła są przedzielone dwiema warstwami folii EVA lub PVB, między którymi znajduje się folia LC z ciekłymi kryształami. Folia ta złożona jest z dwóch warstw PET pokrytych przezroczystą, metaliczną powłoką i złączonych bardzo cienką warstwą żelu z ciekłych kryształów. Te, pod wpływem napięcia elektrycznego, układają się w tym samym kierunku, zmieniając strukturę szkła z nieprzeziernej na przezierną.

Szkło Priva-Lite bez względu na zmiany transparentności charakteryzuje się stałą, bardzo dużą przepuszczalnością światła. Może pełnić funkcję ścianki działowej lub przeszklenia oddzielającego dwa pokoje. Montuje się je także jako wewnętrzne ścianki działowe, drzwi, witryny sklepowe, przeszklone podłogi, fasady budynków, a także ekrany do tylnej projekcji. Tafle szkła mogą być umieszczone w ramach lub połączone taśmą bądź silikonem Multisil.

Szkło Priva-Lite jest dostępne w różnych wariantach, również w wersji ze szkłem hartowanym, kolorowym, z tkaniną czy nadrukiem. Może być również gięte i stosowane jako część składo¬wa zespolenia.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

18.08.2018 Najbardziej pożądane benefity pracownicze

W ostatnich miesiącach stopa bezrobocia w naszym kraju pikowała do poziomu, którego nie widzieliśmy od przeszło ćwierć wieku. Dopisywały... więcej »

18.08.2018 3 główne błędy w rekrutacji pracowników

Wyłowienie talentów z rynku pracy to zadanie niełatwe. Tym bardziej że wpadając w rutynę, łatwo popełniamy podstawowe błędy. Z... więcej »

17.08.2018 Parki rozrywki: niedozwolone klauzule to norma?

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przyjrzał się regulaminom i wzorcom umów stosowanym przez działające na terenie naszego kraju parki... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE