Nowości produktowe

MyDaylight od Veluxa

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
07-03-18

Firma Velux oferuje darmową aplikację MyDaylight, która w wizualizacji w widoku 360 stopni umożliwia zwizualizowanie światła dziennego wpadającego przez okna dachowe. Pozwala na dostosowanie projektu poddasza do własnych potrzeb.

Aplikacja w polskiej wersji językowej jest dostępna na urządzenia z systemem iOS oraz z Androidem. Do przygotowania wizualizacji wystarczy wprowadzenie takich parametrów jak: wymiary pomieszczenia, wysokość ścian, kąt nachylenia dachu. W wizualizacji można zmieniać kolory i materiały na ścianach czy podłogach, a także dodać meble, okna oraz położenie geograficzne domu względem stron świata.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

19.06.2018 Korekta deklaracji a sankcje VAT i odsetki podatkowe

Gdy błędy w sporządzonych rozliczeniach wiążą się z zawyżeniem zwrotu podatku albo zaniżeniem zobowiązania podatkowego, te trzeba... więcej »

19.06.2018 Odwrotne obciążenie VAT przy metodzie kasowej

Mały podatnik korzystający z metody kasowej określa obowiązek podatkowy w sposób szczególny, czyli w dacie otrzymania zapłaty. Nie... więcej »

19.06.2018 Spółka komandytowa: przychód kapitałowy u wspólnika z opłat licencyjnych

Podmiotami obowiązanymi do rozliczenia podatku od dochodu spółki komandytowej są jej wspólnicy a nie sama spółka. Od 2018 r. podatnicy CIT... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE