Nowości produktowe

MyDaylight od Veluxa

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
07-03-18

Firma Velux oferuje darmową aplikację MyDaylight, która w wizualizacji w widoku 360 stopni umożliwia zwizualizowanie światła dziennego wpadającego przez okna dachowe. Pozwala na dostosowanie projektu poddasza do własnych potrzeb.

Aplikacja w polskiej wersji językowej jest dostępna na urządzenia z systemem iOS oraz z Androidem. Do przygotowania wizualizacji wystarczy wprowadzenie takich parametrów jak: wymiary pomieszczenia, wysokość ścian, kąt nachylenia dachu. W wizualizacji można zmieniać kolory i materiały na ścianach czy podłogach, a także dodać meble, okna oraz położenie geograficzne domu względem stron świata.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

21.03.2018 Konsekwencje błędnego rozliczenia VAT od usług budowlanych

Co się stanie, gdy sprzedawca naliczy VAT na fakturze, która tego podatku nie powinna zawierać? Podatek ten jest zobowiązany zapłacić do... więcej »

21.03.2018 Wszczęcie "podstępem" postępowania karnego skarbowego

Fiskus musi informować podatnika o swoich działaniach, a nie go zaskakiwać. Tak ostatnio uznał NSA. Sprawa tyczyła się skutecznego... więcej »

21.03.2018 Ulga mieszkaniowa: czym jest remont domu?

W ramach ulgi mieszkaniowej może rozliczyć m.in. remont domu, czyli prace remontowe mające miejsce w bryle budynku mieszkalnego, w tym także... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE