Nowości produktowe

Voice Oknoplast

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
31-01-18

Pod koniec ub. roku firma Oknoplast zapowiedziała wprowadzenie na rynek inteligentnych okien, drzwi (tym przesuwnych) i rolet sterowanych głosem. Jest to nowa funkcja w systemie automatyki domowej smart home od Grupy Oknoplast.

Wystarczy wypowiedzieć odpowiednią komendę, a system ją zrealizuje, np. uchyli okno lub zasunie osłonę zewnętrzną. Do jego obsługi jest potrzebna odpowiednia aplikacja oraz skonfigurowana centrala. Odbiornik głosowy, np. Amazon Echo lub smartfon, odbiera wypowiedziane słowa i kieruje komendę do centrali. Ta zaś przekazuje ją dalej, aż finalny impuls dotrze do napędu, który wykona zadaną czynność.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

23.02.2018 Biznes zyskuje konstytucję

Ulga na start, działalność nierejestrowana, powstanie rzecznika małych i średnich przedsiębiorców, prawo powoływania prokurenta to... więcej »

22.02.2018 10 prognoz dla CIO na 2018 r.

Wraz z rozwojem nowych technologii i cyfryzacją zwiększaja się naciski na dbałość o efektywne wykorzystywanie dobrodziejstw, jakie niesie za... więcej »

22.02.2018 Media społecznościowe muszą chronić prawa konsumentów

Media społecznościowe muszą dołożyć większy starań w zakresie ochrony konsumentów - przypomina Komisja Europejska. Wprawdzie pierwsze... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE