Nowości produktowe

Voice Oknoplast

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
31-01-18

Pod koniec ub. roku firma Oknoplast zapowiedziała wprowadzenie na rynek inteligentnych okien, drzwi (tym przesuwnych) i rolet sterowanych głosem. Jest to nowa funkcja w systemie automatyki domowej smart home od Grupy Oknoplast.

Wystarczy wypowiedzieć odpowiednią komendę, a system ją zrealizuje, np. uchyli okno lub zasunie osłonę zewnętrzną. Do jego obsługi jest potrzebna odpowiednia aplikacja oraz skonfigurowana centrala. Odbiornik głosowy, np. Amazon Echo lub smartfon, odbiera wypowiedziane słowa i kieruje komendę do centrali. Ta zaś przekazuje ją dalej, aż finalny impuls dotrze do napędu, który wykona zadaną czynność.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

24.05.2018 Dodatek mieszkaniowy już kosztuje nas miliardy

Portal RynekPierwotny.pl przyjrzał się otrzymywanym przez Polaków dofinansowaniom do mieszkania. Dodatek mieszkaniowy pojawił się w 1994 roku.... więcej »

24.05.2018 Anonimizacja przedsiębiorstwa: przeniesienie spółki za granicę

Polski ustawodawca w sposób permanentny zwiększa biurokrację, obowiązki przedsiębiorców oraz wprowadza to coraz większe restrykcje... więcej »

24.05.2018 Różnice kursowe gdy wypłata dywidendy w EURO

Dywidenda nie jest kosztem podatkowym, w związku z czym różnice kursowe powstałe z tytułu jej wypłaty nie mają wpływu na dochód do... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE