Nowości produktowe

Voice Oknoplast

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
31-01-18

Pod koniec ub. roku firma Oknoplast zapowiedziała wprowadzenie na rynek inteligentnych okien, drzwi (tym przesuwnych) i rolet sterowanych głosem. Jest to nowa funkcja w systemie automatyki domowej smart home od Grupy Oknoplast.

Wystarczy wypowiedzieć odpowiednią komendę, a system ją zrealizuje, np. uchyli okno lub zasunie osłonę zewnętrzną. Do jego obsługi jest potrzebna odpowiednia aplikacja oraz skonfigurowana centrala. Odbiornik głosowy, np. Amazon Echo lub smartfon, odbiera wypowiedziane słowa i kieruje komendę do centrali. Ta zaś przekazuje ją dalej, aż finalny impuls dotrze do napędu, który wykona zadaną czynność.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

18.08.2018 Najbardziej pożądane benefity pracownicze

W ostatnich miesiącach stopa bezrobocia w naszym kraju pikowała do poziomu, którego nie widzieliśmy od przeszło ćwierć wieku. Dopisywały... więcej »

18.08.2018 3 główne błędy w rekrutacji pracowników

Wyłowienie talentów z rynku pracy to zadanie niełatwe. Tym bardziej że wpadając w rutynę, łatwo popełniamy podstawowe błędy. Z... więcej »

17.08.2018 Parki rozrywki: niedozwolone klauzule to norma?

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przyjrzał się regulaminom i wzorcom umów stosowanym przez działające na terenie naszego kraju parki... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE