Nowości produktowe

Całodobowa infolinia

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-12-17

Przez cały rok, cały tydzień i całą dobę będzie działać uruchomiona niedawno infolinia serwisowa firmy Hörmann. Dzięki temu klienci w awaryjnych sytuacjach w każdej chwili liczyć mogą na fachową konsultację i natychmiastową pomoc. Pod numerem 618 200 100 uzyskać można porady dotyczące eksploatacji bram, drzwi, napędów i innych urządzeń firmy. Obejmują one m.in. problemy techniczne powstałe w skutek zaniedbań, niewłaściwego użytkowania czy mechanicznego uszkodzenia wyrobów. Na infolinię serwisową można też zgłaszać prośby o przeglądy techniczne.

Serwisanci działają w całej Polsce i obsługują zarówno inwestorów indywidualnych, deweloperów, jak i użytkowników obiektów logistycznych i przemysłowych.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

17.01.2018 Ochrona danych osobowych kontra przedsiębiorca

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych, które wchodzi w życie już niebawem, bo w maju, nakłada sporo nowych obowiązków na... więcej »

16.01.2018 Inwestycja w mieszkanie. Rekordowa sprzedaż za gotówkę

Inwestycja w mieszkanie coraz częściej w gotówce? Tak przynajmniej wynika z danych przedstawionych przez Open Finance. Okazuje się, że na... więcej »

16.01.2018 Jak roboty zmienią pracę w księgowości?

EY opublikował wyniki badania „Robot w służbie księgowości”. 67% jego respondentów jest przekonanych, że nowe technologie będą miały... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE