Nowości produktowe

Całodobowa infolinia

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-12-17

Przez cały rok, cały tydzień i całą dobę będzie działać uruchomiona niedawno infolinia serwisowa firmy Hörmann. Dzięki temu klienci w awaryjnych sytuacjach w każdej chwili liczyć mogą na fachową konsultację i natychmiastową pomoc. Pod numerem 618 200 100 uzyskać można porady dotyczące eksploatacji bram, drzwi, napędów i innych urządzeń firmy. Obejmują one m.in. problemy techniczne powstałe w skutek zaniedbań, niewłaściwego użytkowania czy mechanicznego uszkodzenia wyrobów. Na infolinię serwisową można też zgłaszać prośby o przeglądy techniczne.

Serwisanci działają w całej Polsce i obsługują zarówno inwestorów indywidualnych, deweloperów, jak i użytkowników obiektów logistycznych i przemysłowych.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

21.03.2018 Konsekwencje błędnego rozliczenia VAT od usług budowlanych

Co się stanie, gdy sprzedawca naliczy VAT na fakturze, która tego podatku nie powinna zawierać? Podatek ten jest zobowiązany zapłacić do... więcej »

21.03.2018 Wszczęcie "podstępem" postępowania karnego skarbowego

Fiskus musi informować podatnika o swoich działaniach, a nie go zaskakiwać. Tak ostatnio uznał NSA. Sprawa tyczyła się skutecznego... więcej »

21.03.2018 Ulga mieszkaniowa: czym jest remont domu?

W ramach ulgi mieszkaniowej może rozliczyć m.in. remont domu, czyli prace remontowe mające miejsce w bryle budynku mieszkalnego, w tym także... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE