Nowości produktowe

Całodobowa infolinia

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-12-17

Przez cały rok, cały tydzień i całą dobę będzie działać uruchomiona niedawno infolinia serwisowa firmy Hörmann. Dzięki temu klienci w awaryjnych sytuacjach w każdej chwili liczyć mogą na fachową konsultację i natychmiastową pomoc. Pod numerem 618 200 100 uzyskać można porady dotyczące eksploatacji bram, drzwi, napędów i innych urządzeń firmy. Obejmują one m.in. problemy techniczne powstałe w skutek zaniedbań, niewłaściwego użytkowania czy mechanicznego uszkodzenia wyrobów. Na infolinię serwisową można też zgłaszać prośby o przeglądy techniczne.

Serwisanci działają w całej Polsce i obsługują zarówno inwestorów indywidualnych, deweloperów, jak i użytkowników obiektów logistycznych i przemysłowych.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

24.06.2018 O jakim pracodawcy marzą Polacy?

Najnowsza edycja badania Antal „Najbardziej pożądani pracodawcy” nie tylko wyłoniła najbardziej cenione przez pracowników firmy, ale też... więcej »

24.06.2018 Spekulacyjny zakup mieszkania: standard czy wyjątek?

Znamy wyniki kolejnej już sondy portalu nieruchomości Dompress.pl. Tym razem przedstawicieli funkcjonujących na rodzimym rynku deweloperów... więcej »

23.06.2018 Do dalekich podróży zachęca kuchnia regionalna?

Łatwość przemieszczania się i nieograniczony dostęp do informacji otworzyły przed nami nowe możliwości eksploracji. Tysiące turystów... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE