Nowości produktowe

Urano Wall wentyluje

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
04-10-17

Firma Metra, włoski producent profili aluminiowych, oferuje elewację wentylowaną Urano Wall. Składa się ona z konstrukcji aluminiowej przymocowanej do ściany budynku za pomocą konsol montażowych i kotew. Do konstrukcji przytwierdzona jest okładzina elewacyjna. W ten sposób elewacja składa się z trzech warstw: izolacyjnej przylegającej do ściany, komory powietrznej zapewniającej naturalną wentylację i powłoki zewnętrznej, którą mogą stanowić m.in. moduły szklane.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

23.10.2017 Pokolenie 55+ zwiększa zakupy w internecie

Zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością i to zarówno wśród młodszych, jak i pośród dojrzałych kupujących. Z danych... więcej »

23.10.2017 Czego najczęściej dotyczą porady prawne dla studentów?

Praktyka Akademickiej Poradni Prawnej na Uniwersytecie Warszawskim dowodzi, że udzielane studentom porady prawne najczęściej mają związek... więcej »

23.10.2017 Bezpieczeństwo żywności na świecie: Indeks 2017

Polska zajmuje 27 miejsce pośród 113 krajów monitorowanych przez Światowy Indeks Bezpieczeństwa Żywnościowego. Tym samym znajduje się w... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE