Nowości produktowe

Wzbogacona klasyka

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
30-08-17

Budvar Centrum oferuje T-Comfort, sześciokomorowe okna z PCW o głębokości zabudowy 70 mm i klasycznej, kanciastej geometrii, przeznaczone do małych domów mieszkalnych i budynków wielorodzinnych. W oknach zastosowano niewidoczne zgrzewy. W standardzie są dwie uszczelki, opcjonalnie można zamontować trzecią, zwiększającą izolacyjność termiczną i akustyczną. Wśród dodatkowych opcji znajdują się również ruchome słupki 78 i 58 mm.

Szklenie: od 24 do 40 mm, w standardzie 24 mm, przenikalność cieplna okna referencyjnego o wymiarach 1230 x 1480 mm - 0,82 W/m2K, izolacyjność akustyczna 45 dB.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

19.09.2017 Podatek VAT: liczymy marżę przy zakupie/sprzedaży towarów używanych

Przy liczeniu marży na potrzeby VAT od otrzymanej ceny sprzedaży należy wydatki związane z zakupem, ale przekazane poprzedniemu sprzedawcy, a... więcej »

19.09.2017 Darowizna samochodu osobowego na otwarcie firmy

Co do zasady amortyzacja środków trwałych otrzymanych nieodpłatnie nie jest kosztem uzyskania przychodu. Wyjątkiem są te środki trwałe,... więcej »

19.09.2017 Zagraniczne usługi około-budowlane bez podatku u źródła

Podatkiem u źródła obarczone są m.in. usługi doradcze, zarządzania czy kontroli jak też inne o podobnym charakterze. W katalogu tym nie... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE