Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

02.05.2016 Przepisy prawne: najważniejsze zmiany IV 2016 r.

Niniejsze memorandum stanowi podsumowanie najważniejszych zmian w polskich przepisach prawnych z zakresu prawa handlowego, prawa własności przemysłowe ... więcej »

02.05.2016 Hejt w internecie - podstawa dochodzenia roszczeń

W ostatnim czasie w mediach często poruszany jest temat hejtu w internecie. Coraz częściej pada też pytanie: kiedy mamy do czynienia z hejtem, a kiedy ... więcej »

02.05.2016 Ceny transakcyjne nieruchomości III 2016

Drugi miesiąc z rzędu przeciętne ceny metra kwadratowego mieszkania w największych miastach Polski lekko wzrosły. W skali roku największą zmianę ceny ... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE