Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

29.06.2016 Służebność przesyłu – kto i co zrekompensuje właścicielowi działki?

Służebność przesyłu można ustanowić na drodze umowy z właścicielem nieruchomości na której znajduje się urządzenie przesyłowe. Z... więcej »

28.06.2016 Kompleks Piotrkowska 155: nowy hotel i biura w centrum Łodzi

W centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 155, powstaje nowy kompleks biurowo-usługowo-hotelowy - 19-piętrowa wieża oraz 5-piętrowy biurowiec... więcej »

28.06.2016 Przetargi - raport V 2016

Raport opracowany przez eGospodarka.pl podaje, że w maju opublikowano w Biuletynie Zamówień Publicznych pojawiło się 8 tys. 647 ogłoszeń o... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE