Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

News

29.03.2015 Urząd górniczy nad morzem. Zajmie się m.in. gazem łupkowym

W Gdańsku powstanie Okręgowy Urząd Górniczy. Minister środowiska Maciej Grabowski podpisał rozporządzenie w sprawie utworzenia nowego okręgowego urzęd ... więcej »

29.03.2015 Świadczenia z ZFŚS z podatkiem dochodowym przy umowie zlecenia

Czy przekazanie osobom świadczącym prace na podstawie umowy zlecenie lub dzieła, kart przedpłaconych lub paczek dla dzieci, finansowanych z środków Za ... więcej »

29.03.2015 Kupno mieszkania to nie tylko plusy

Według panujących w Polsce stereotypów po zakończeniu edukacji należy znaleźć pracę, kupić mieszkanie i mieć dzieci. Bez wątpienia zakup własnej nieru ... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE