Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

27.10.2016 Ferie zimowe 2017: Cypr znacznie droższy

Instytut Badań Rynku Turystycznego TravelDATA opublikował właśnie najnowsze opracowanie na temat wyjazdów turystycznych w pierwszym tygodniu... więcej »

27.10.2016 Najlepsze Międzynarodowe Miejsca Pracy na Świecie 2016

Na podium tegorocznej edycji Najlepszych Międzynarodowych Miejsc Pracy Google, SAS Institute oraz W.L. Gore & Associates. Podobnie jak ostatnio... więcej »

27.10.2016 Jak rozumieć pierwsze zasiedlenie w podatku VAT?

Ustawa o VAT mówi, że pierwsze zasiedlenie po wybudowaniu budynku bądź budowli następuje dopiero, gdy te zostaną oddane do użytkowania w... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE