Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

News

06.03.2015 Zmiana układu zbiorowego pracy

Układy zbiorowe pracy są dogodną formą regulacji stosunków prawnych pomiędzy pracodawcą a pracownikami. Podstawową zaletą funkcjonowania układu pracy ... więcej »

05.03.2015 PGNiG podało swoje wyniki finansowe

W 2014 roku Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo osiągnęło ponad 2,8 mld zł zysku netto, o 47 procent więcej niż w 2013 roku – poinformowała spółka ... więcej »

05.03.2015 Dzień Kobiet w pracy: kwiaty i czekoladki

Dzień Kobiet w pracy to przeważnie miłe gesty i drobne upominki, jak kwiaty czy czekoladki. Często zdarza się również, że pracodawcy honorują panie bi ... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE