Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

POLECAMY

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

29.07.2014 Jak złożyć podpis na wekslu?

Dla ważności weksla niezbędnym elementem jest podpis wystawcy, bowiem dopiero po jego podpisaniu powstaje zobowiązanie wekslowe. Podpis ma również na celu identyfikację wystawcy weksla. więcej »

29.07.2014 Ulga na złe długi przy upadłości dłużnej spółki

W 2013 roku polskie sądy ogłosiły upadłości prawie 1000 podmiotów gospodarczych, które skoncentrowane były głównie w sektorze produkcyjnym oraz budowlanym. Co mają zrobić wierzyciele - podatnicy, którzy nie otrzymali zapłaty za wystawione faktury VAT, a nie skorzystali z tzw. ulgi na złe długi przed ogłoszoną upadłością dłużnej spółki? więcej »

28.07.2014 TK: zbyt szerokie uprawnienia kontrolerów biletów

Uprawnienia kontrolerów biletów w komunikacji publicznej są za duże – uznał Trybunał Konstytucyjny, badając zapisy prawa przewozowego. Niezgodna z Konstytucją jest kara grzywny za każde, bez względu na okoliczności, oddalenie się podróżnego z miejsca kontroli biletów przed przybyciem Policji. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE