Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

21.10.2014 Nieruchomości komercyjne w Europie Śr.-Wsch. III kw. 2014

Jak podają eksperci CBRE, największej światowej firmy doradczej w sektorze nieruchomości komercyjnych, w trzecim kwartale bieżącego roku wolumen transakcji inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej wzrósł o 11 procent w zestawieniu rok do roku. Wyjątkiem była Rosja, gdzie sytuacja geopolityczna przełożyła się na silny spadek inwestycji. więcej »

21.10.2014 Podatek dochodowy: użyczony lokal w działalności gospodarczej

Rozpoczynając działalność gospodarczą, przedsiębiorcy często decydują się na jej prowadzenie we własnym lub użyczonym lokalu. O ile pierwsza forma użytkowania nieruchomości jest dość oczywista w sposobie rozliczenia, o tyle w przypadku użyczenia nie jest to takie proste. więcej »

21.10.2014 Leasing bilansowo finansowy: amortyzacja wykupionego środka trwałego

Ustawy o podatku dochodowym wskazują, które zawarte umowy leasingu należy traktować jako tzw. leasingi operacyjne, a które jako leasingi finansowe. W zależności od tego, z którym leasingiem mamy do czynienia, ustawodawca nakazuje w różny sposób rozliczać zarówno koszty jak i przychody. Niestety wiele leasingów podatkowo traktowanych jako operacyjne, bilansowo są finansowymi, co może nastręczać wielu problemów jednostkom prowadzącym księgi rachunkowe. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE