Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

02.10.2014 Sprzedaż towarów kupionych bez VAT a wykorzystywanych w firmie

Rok 2014 przyniósł m.in. bardzo istotną zmianę w zakresie zwolnienia z VAT przewidzianego dla dostawy towarów używanych. Obecnie w zasadzie prawo do niego mają jedynie ci podatnicy, którzy prowadzą działalność zwolnioną z VAT. Inni sprzedając daną rzecz, przy zakupie której VAT-u nie odliczyli, podatek ten muszą naliczyć. Nie w każdym jednak przypadku i nie chodzi tutaj o przekazanie towarów na własne potrzeby i ich późniejszą sprzedaż z majątku prywatnego. więcej »

02.10.2014 Środki trwałe trzeba używać w firmie aby amortyzacja była kosztem

Wydatki poniesione na zakup czy wytworzenie środka trwałego nie są kosztem uzyskania przychodu. Kosztem takim są natomiast dokonywane od danego środka trwałego odpisy amortyzacyjne (z pewnymi ograniczeniami). Niemniej nie wystarczy samo wpisanie danego składnika majątku do ewidencji środków trwałych, by odpisy kosztem się stały. więcej »

02.10.2014 Umowa przejęcia długu (pożyczki): odsetki a koszty podatkowe

Przejęcie przez inną firmę długu w postaci pożyczki z należnymi odsetkami nie jest równoznaczne z zapłatą odsetek od tej pożyczki. W takim przypadku następuje bowiem jedynie zmiana dłużnika. W związku z tym nie można zaliczyć w ciężar kosztów uzyskania przychodów naliczonych odsetek od pożyczki na dzień zawarcia umowy przejęcia długi, gdyż te nie zostaną zapłacone. Stanowisko takie zajął Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach w interpretacji indywidualnej z dnia 28.08.2014 r. nr IBPBI/2/423-654/14/MO. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE