Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

24.08.2016 Podróż służbowa przedsiębiorcy w kosztach podatkowych

Przedsiębiorca także może odbywać podróż służbową a wydatki z nią związane zaliczać w ciężar kosztów uzyskania przychodu. Musi... więcej »

24.08.2016 Niższa akcyza na samochody osobowe ale z podatkiem ekologicznym

Samochody o litrarzu co najmniej 2 000 cm3 mogą w przyszłości być objęte niższym podatkiem akcyzowym. Niemniej straty w tym zakresie ma... więcej »

24.08.2016 Sprzedaż samochodu nabytego w spadku z podatkiem dochodowym

Ustawodawca nakazuje opodatkować podatkiem dochodowym odpłatne zbycie rzeczy, jeżeli to nastąpi przed upływem 6 miesięcy licząc od końca... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE