Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

News

01.02.2015 Ulga na złe długi: uwaga na cesję ubezpieczonej wierzytelności

Podatnik, który nie uzyska zapłaty należności od kontrahenta może pod pewnymi warunkami skorygować podstawę opodatkowania oraz podatek VAT należny wy ... więcej »

01.02.2015 Podatek od nieruchomości gdy grunty rolne bądź leśne

Od należących do przedsiębiorców terenów o przeznaczeniu rolniczym należy z reguły uiścić podatek od nieruchomości. Natomiast, jeśli grunty leśne lub ... więcej »

01.02.2015 Produkujemy mniej śmieci niż Skandynawia, ale recykling kuleje

Średnio 4000 kilogramów - taką właśnie ilość odpadów produkował w 2010 roku statystyczny Polak - wynika z danych udostępnionych przez Komisję Europejs ... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE