Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

POLECAMY

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

24.07.2014 Fora turystyczne: czego poszukujemy?

Polacy kochają góry, czego dobitnym dowodem może być analiza tematów poruszanych na polskich forach turystycznych. U progu bieżącego roku wspomniano o nich niemal 211 tysięcy razy, co dało im pierwszą pozycję w rankingu najpopularniejszych wątków. W żadnym innym kraju góry nie znalazły się w pierwszej dziesiątce zestawienia. To niektóre z wniosków płynących z badania zrealizowanego przez Mondial Assistance. więcej »

24.07.2014 Podatkowa "ofensywa" Sejmu

W trakcie obecnego, 72. posiedzenia, Sejm zajmuje się aż pięcioma projektami nowelizacji ustaw związanymi z podatkami. Posłowie i senatorowie będą pracować nad nowelizacjami ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ordynacji podatkowej, ustawy o podatkach i opłatach lokalnych oraz ustawy o podatku od towarów i usług. więcej »

24.07.2014 Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski VII 2014

Z najnowszego raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera, analizującego sytuację na rynku mieszkaniowym w sześciu największych polskich miastach wynika, że najdroższe mieszkania (sposród analizowanych) znajdują się w Warszawie. Zdecydowanie mniej zapłacimy za nieruchomość w Łodzi, gdzie przybyło najtańszych mieszkań (w cenie poniżej 3 tys. zł za mkw). W Krakowie nadal widoczne są niewielkie wzrosty cen transakcyjnych, co stanowi wyjątek wśród największych polskich miast. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE