Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

27.09.2016 Podatek bankowy w kosztach uzyskania przychodu?

Ustawa o CIT zabrania zaliczać do kosztów podatkowych podatku bankowego, który występuje od lutego 2016 r. Problem jednak w tym, że zakaz... więcej »

27.09.2016 Korekta VAT od samochodu przychodem w podatku dochodowym

Podatnik, który od zakupu samochodu odliczył jedynie połowę VAT, po czym w niedługim okresie czasu go sprzedał i transakcję tę musiał... więcej »

27.09.2016 KSSE: inwestycje za ponad ćwierć miliarda złotych

W Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej cztery firmy utworzą nowe miejsca pracy. Eurobox zatrudni w nowym zakładzie produkującym... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE