Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

26.02.2017 Sankcje VAT: mniej firm będzie płacić podatki w Polsce!

Z początkiem 2017 r. rząd zafundował przedsiębiorcom nowelizację ustawy o VAT która, mówiąc delikatnie - zwiększa sankcje za błędy.... więcej »

26.02.2017 Czy dermokosmetyki będą się sprzedawać?

W nadchodzących latach dermokosmetyki mogą liczyć na stabilny rozwój. Z raportu „Rynek dermokosmetyków w Polsce 2017. Analiza rynku i... więcej »

26.02.2017 Procedury administracyjne bolą deweloperów

Znamy wyniki kolejnej już sondy portalu nieruchomości Dompress.pl. Tym razem przedstawicieli funkcjonujących na rodzimym rynku deweloperów... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE