Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

News

28.05.2015 E-pisma procesowe i sprawniejsze sądy. Sejm nowelizuje Kc i Kpc

Sejm znowelizował Kodeks cywilny oraz Kodeks postępowania cywilnego. Nowe przepisy mają przynieść oszczędności w sądownictwie, poprawić pracę sądów, u ... więcej »

28.05.2015 Przetargi - raport IV 2015

W czwartym miesiącu roku 2015, w Biuletynie zamówień publicznych pojawiły się 10 tys. 442 ogłoszenia o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia ... więcej »

28.05.2015 Praca tymczasowa na Mazowszu: będzie więcej ofert?

Praca tymczasowa na Mazowszu jest i wiele wskazuje, że będzie jej jeszcze więcej - region ten wzbudza zainteresowanie inwestorów, co w perspektywie da ... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE