Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

26.10.2014 Ile kosztuje własna firma?

Obecnie założenie działalności nie jest już tak kosztowne, jak to bywało w poprzednich latach. Sukcesywnie zmieniano przepisy i tworzono ułatwienia w zakładaniu własnej firmy. więcej »

26.10.2014 Kompetencje pracownika sprzedaży należy mierzyć

O tym, że pomiar kompetencji pracowników to ważne działanie właściwie nie trzeba przekonywać. Istnieją jednak branże, w których jego rola jest nie do przecenienia. Tak jest w przypadku osób zatrudnionych w sprzedaży - uważa 56% badanych w projekcie badawczym EFFECTIVENESS i agencji SW Research. W praktyce jednak poziom kompetencji mierzy jedynie 28 % firm. więcej »

25.10.2014 Polska: wydarzenia tygodnia 43/2014

Mimo że polskie banki są w bardzo dobrej kondycji, inwestowanie pieniędzy w ich akcje staje się ryzykowne. Obniżanie przez Radę Polityki Pieniężnej stóp procentowych może pogorszyć dobre tegoroczne wyniki sektora, a wyceny są już wysokie. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE