Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

News

30.10.2014 Czynsz najmu pochłania coraz mniej wynagrodzenia

Najem w Polsce jest wciąż drogi, choć pochłania znacznie mniejszą część domowego budżetu niż przed dekadą – wynika z szacunków Lion’s Bank. Do zachodnich standardów wciąż jest jednak daleko. więcej »

30.10.2014 Ocena ryzyka krajów wg Coface X 2014

W strefie euro następuje powolne ożywienie. Coface szacuje, że w bieżącym roku wzrost gospodarczy w tym regionie sięgnie niespełna 1 procent. Powodów do zadowolenia nie powinna mieć Rosja - ze względu na konflikt z Ukrainą jej ocena została obniżona do C, co oznacza złą sytuację ekonomiczną i gospodarczą oraz wysokie ryzyko niewypłacalności. W jeszcze gorzej sytuacji znajduje się Wenezuela (ocena obniżona do D), pogrążona w recesji i borykająca się z hiperinflacją. więcej »

30.10.2014 Rynek pracy coraz przychylniejszy. Liczba ofert w górę

Na rynku pracy wreszcie mamy do czynienia ze znacznym ożywieniem. Z licznika infoPraca.pl wynika, że w minionym kwartale poszukujący pracy mogli mieć powody do zadowolenia. Największy przyrost ofert dotyczył branży edukacyjnej (wzrost o 58 procent w stosunku do poprzednich 3 miesięcy). Na drugim biegunie księgowość, gdzie liczba ogłoszeń spadła o niemal połowę. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE