Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

12.02.2016 Jak migracja wpływa na rynek deweloperski?

Krajowe media sporo uwagi poświęcają tematowi emigracji zarobkowej. Znacznie rzadziej poruszana jest kwestia migracji w obrębie kraju. Ten interesując ... więcej »

12.02.2016 Polskie firmy: portfel należności I 2016

W styczniu 2016 r. Indeks Należności Przedsiębiorstw (INP) osiągnął najwyższą wartość w ponad siedmioletniej historii badania. Bardzo wysokie wskazani ... więcej »

12.02.2016 3 europejskie stolice na Walentynki

Brak pomysłów na Walentynki? Jeszcze jest czas, aby spakować walizkę, złapać samolot i wyruszyć do jednej z europejskich stolic. I wcale nie musi to b ... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE