Nowości produktowe

Lakierowanie drewnianych drzwi

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-13

ADLER wprowadza produkt do gruntowania na bazie rozpuszczalnika – ADLER Protor Primo – zawierający całą paletę kolorów. Rozprowadza się go w prosty sposób pędzlem lub szmatką, nie pozostawiając plam i zawirowań. Jest przeznaczony zarówno do drzwi z dębiny, jak i z innych gatunków drewna liściastego, na które ADLER Protor Primo można nanosić bezpośrednio.

Drewno iglaste należy najpierw zaimpregnować produktem ADLER Aquawood TIM farblos, chroniąc je przed sinizną oraz grzybami.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Kalendarium

SONDA

Czy punkty sprzedaży stolarki potrzebują szkoleń handlowych?

News

23.09.2014 Koniunktura gospodarcza wg MŚP III kw. 2014

Wskaźnik Busometra ZPP, informujący o nastrojach panujących wśród małych i średnich przedsiębiorców, wyniósł w III kwartale 2014 r. 56,52 punkty. Oznacza to, że trend wzrostowy nadal się utrzymuje – w poprzednim kwartale wynik był o ponad 6 punktów niższy. więcej »

23.09.2014 Bezpieczeństwo obrotu gospodarczego III kw. 2014

Według najnowszego raportu BIG, przygotowywanego cyklicznie przez BIG Info Monitor S.A., wynika, że bieżąca wartość Wskaźnika BIG, mierzącego poziom bezpieczeństwa prowadzenia działalności gospodarczej, wynosi 16 pkt., co w porównaniu z ostatnim badaniem oznacza wzrost o 1,7 pkt. Ciągle jednak niemal 3/4 respondentów badania uważa, że nieterminowe płatności stanowią poważną przeszkodę w prowadzeniu działalności gospodarczej, a 50 procent boryka się z problemem nieterminowego regulowania należności. więcej »

23.09.2014 Bezrobocie w Polsce VIII 2014

Dobre wieści płyną z najświeższych danych opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny - w sierpniu bieżącego roku zanotowano spadek liczby bezrobotnych i stopy bezrobocia i to zarówno w ujęciu rocznym, jak i miesięcznym. Skromniejsza niż przed miesiącem okazała się natomiast zgłoszona do urzędów pracy liczba ofert zatrudnienia. więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE