Nowości produktowe

Interesujące szprosy

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
27-07-18

Swisspacer oferuje energooszczędne szprosy wiedeńskie w poszerzonym asortymencie. Zamiast dziewięciu, teraz oferowane jest 13 rozmiarów, uzupełnionych o nowe połączenie krzyżowe ze zintegrowaną funkcją rozpierającą.

Szprosy wykonane są z tego samego wysokoizolującego tworzywa sztucznego co ramki dystansowe Swisspacer. W przeciwieństwie do szprosów wykonanych z aluminium, ograniczają powstawanie mostków cieplnych w szybie zespolonej. W ten sposób izolowane termicznie okna ze szprosami wiedeńskimi SWISSPACER osiągają imponującą efektywność energetyczną.

Producenci szkła izolacyjnego i projektanci okien mogą skorzystać z programu obliczeniowego Caluwin, który pomaga wskazać klientom różnice w stosunku do szprosów metalowych. W programie można pobrać dokładną wartości Psi, co pozwala na wyeliminowanie konieczności doliczenia przyjętego naddatku współczynnika Uw w przypadku zastosowania szprosów maksymalnie do 0,3 W/m2K.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

18.08.2018 Najbardziej pożądane benefity pracownicze

W ostatnich miesiącach stopa bezrobocia w naszym kraju pikowała do poziomu, którego nie widzieliśmy od przeszło ćwierć wieku. Dopisywały... więcej »

18.08.2018 3 główne błędy w rekrutacji pracowników

Wyłowienie talentów z rynku pracy to zadanie niełatwe. Tym bardziej że wpadając w rutynę, łatwo popełniamy podstawowe błędy. Z... więcej »

17.08.2018 Parki rozrywki: niedozwolone klauzule to norma?

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przyjrzał się regulaminom i wzorcom umów stosowanym przez działające na terenie naszego kraju parki... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE