Nowości produktowe

Classen na aluminiowo

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
06-07-18

Classen oferuje drzwi wewnętrzne z kolekcji Saga i Larix ozdobione poziomymi aplikacjami aluminiowymi. Wstawki o prostej, linearnej formie zdobią białe skrzydła o połyskującej powierzchni. Metalowe profile o szerokości 8 mm są zlicowane z powierzchnią skrzydła, dzięki czemu całość jest gładka i równa. Elementy mają zaokrąglone krawędzie i kolor stali nierdzewnej inox.
Linia Larix obejmuje siedem modeli, w których płyta HDF pokryta jest lakierem UV. Za dopłatą możliwy jest dobór innego odcienia skrzydła niż klasyczna biel. W kolekcji Saga dostępne jest siedem modeli skrzydeł okleinowanych, wykończonych laminatem CPL. Drzwi mogą być bezprzylgowe (jednoskrzydłowe) oraz przylgowe (jedno-, dwuskrzydłowe, przesuwne)zaś przylga może być w kolorze białym, aluminium lub sklejki.

Opcja komentowania dostępna jest tylko dla zalogowanych Czytelników. Panel logowania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

23.07.2018 Egzekwowanie należności od podmiotów zagranicznych

Jak dochodzić należności od podmiotów zagranicznych? To zależy od tego, czy dłużnik ma siedzibę w którymś z krajów Unii Europejskiej czy... więcej »

22.07.2018 Krajowa administracja skarbowa czyli system nękania podatników

Upłynął już rok, odkąd działa w Polsce KAS. Dlatego też resort finansów pokusił się o podsumowanie jego działalności. Raport został... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE