ARTYKUŁ PROMOCYJNY

SecuForte® – Prosto. Inaczej. Bezpieczniej

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
29-05-18

 

SecuForte® – Prosto. Inaczej. Bezpieczniej.

 

Z SecuForte® HOPPE oferuje zupełnie nowy standard zabezpieczenia antywłamaniowego: W pozycji zamkniętej i uchylnej klamka okienna i trzpień są odłączone, a rączka jest automatycznie blokowana – unikalna koncepcja ochrony, która skutecznie chroni przed nieuprawnionym otwarciem okna od zewnątrz. Klamki z techniką SecuForte® mogą być obsługiwane tylko od wewnątrz i tylko poprzez naciśnięcie rączki klamki w kierunku rozety – manipulowanie zablokowaną rączką od strony zewnętrznej jest prawie niemożliwe. To oznacza, że klamki okienne z SecuForte® skutecznie zabezpieczają przed próbami włamania poprzez przekłucie szyby i przewiercanie ramy, a także poprzez przesunięcie okucia od zewnątrz.

                                                                                                                                                        do foto 1

Prosto. Inaczej. Bezpieczniej. foto 1
Klamki okienne z SecuForte® nie dają włamywaczowi żadnej możliwości manipulacji: Dopóki klamka jest odłączona od trzpienia, poruszenie niej z zewnątrz jest prawie niemożliwe – nawet w pozycji uchylnej. Włamywacz, który chce obrócić klamkę od zewnątrz, może oderwać rączkę klamki od rozety przy użyciu dużej siły, ale nawet wtedy nie da się poruszyć trzpieniem. Nie można otworzyć okna i próba włamania nie powiedzie się. Rozwiązanie SecuForte® przeciwdziała w ten sposób przesuwaniu okucia okiennego od zewnątrz, jak również metodom włamania poprzez przekłucie szyby lub przewiercenie ramy, które złodzieje podejmują, aby przekręcić klamkę okienną od zewnątrz.

Nowa zasada ochrony = nowa obsługa klamki okiennej
Klamki z SecuForte® obsługuje się inaczej niż zwykle, ale ich użycie jest proste w obsłudze

 

foto 2 do foto 2

Aby otworzyć okno, klamkę należy najpierw nacisnąć w kierunku rozety. Powoduje to zwolnienie blokady klamki i pozwala na normalne obrócenie rączki. Klamka jest ponownie blokowana podczas zamykania lub uchylania okna i można ją odblokować tylko poprzez ponowne naciśnięcie.

Atrakcyjna nowa seria
Dla klamek okiennych z nowym zabezpieczeniem antywłamaniowym SecuForte® firma HOPPE opracowała nowy wzór klamki: serię Hamburg. Delikatne linie i harmonijne połączenie prostokątnych i okrągłych elementów sprawiają, że nowa seria klamek z aluminium jest atrakcyjnym elementem dekoracyjnym do każdego wnętrza – dostępnym w sześciu różnych kolorach.

Pasuje! Oczywiście – z VarioFit®
Technologia VarioFit® opracowana i opatentowana przez HOPPE dopasowuje długość trzpienia do danej głębokości profila w zakresie do 10mm. Jedna klamka okienna z VarioFit® może zastąpić wiele klamek o różnych stałych długościach trzpieni i w ten sposób znacznie obniżyć koszty magzynowania
i obsługi. Technologia VarioFit® jest również stosowana w modelach SecuForte® z serii Hamburg.


Grupa HOPPE jest liderem rynku europejskiego w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży systemów okuć do drzwi i okien. Założona w 1952 roku firma rodzinna z siedzibą w Szwajcarii zatrudnia około 3000 pracowników na całym świecie. W drugim pokoleniu kierują nią Wolf Hoppe i Christoph Hoppe.

 

Przedstawiciel HOPPE s.r.o. w Polsce

Wojciech Cholewiak
Tel.kom. +48 605 363 884


HOPPE s.r.o.
Pražská 5377
CZ-43001 Chomutov
Tel. + 420 474 930 011
Faks + 420 474 930 010
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.hoppe.com

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

19.06.2018 Odwrotne obciążenie VAT przy metodzie kasowej

Mały podatnik korzystający z metody kasowej określa obowiązek podatkowy w sposób szczególny, czyli w dacie otrzymania zapłaty. Nie... więcej »

19.06.2018 Spółka komandytowa: przychód kapitałowy u wspólnika z opłat licencyjnych

Podmiotami obowiązanymi do rozliczenia podatku od dochodu spółki komandytowej są jej wspólnicy a nie sama spółka. Od 2018 r. podatnicy CIT... więcej »

19.06.2018 Nowe mieszkania: gdzie powstaje ich najwięcej?

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że miastem, w którym w minionym roku rozpoczęto i zakończono budowę największej liczby nowych mieszkań, była... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE