ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Systemowy montaż

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
15-03-18

dużych przeszkleń tarasowych

Duże przeszklenia w domach wciąż są niezwykle popularne. Zapewniają świetne doświetlenie wnętrza i dodają mu charakteru. Decydując się na duże drzwi tarasowe należy zwrócić szczególną uwagę na sposób ich montażu. Innowacyjnym rozwiązaniem wprowadzonym przez GU Polska jest systemowy montaż dużych przeszkleń.

Tak zwany ciepły montaż dotychczas był kojarzony głównie z techniką okienną. Na rynku pojawiły się jednak rozwiązania wyznaczające nowe standardy w montażu podnoszono-przesuwnych drzwi tarasowych.

Przełomowe produkty i łatwy montaż

Systemowy montaż proponowany przez GU Polska zawiera 6 podstawowych produktów, w tym taśmy – zewnętrzną (paroprzepuszczalną) oraz wewnętrzną (paroszczelną). Kolejnymi elementami są: taśma EPDM odporna na szereg czynników chemicznych i mechanicznych lub fartuch EPDM ze specjalną wpinką umieszczoną pod profilem pogodowym (chroniącą przed wnikaniem wilgoci z podłoża) oraz odpowiednie narożniki uszczelniające – jedyny taki produkt na rynku. Poszerzenia wykonane z utwardzonego polistyrenu, do progów GU Thermostep 164 i 204, o wysokim współczynniku izolacyjności cieplnej z kolei znacznie redukują przepływy ciepła i doskonale zabezpieczają przed powstawaniem tzw. mostków termicznych. Co ważne, poszerzenia Thermostep spełniają normy budownictwa pasywnego. To szczególnie istotne w odniesieniu do tego, że od 2021 roku zgodnie z prawem wszystkie nowopowstałe domy będą musiały spełniać warunki energooszczędności.

Sam montaż całego systemu jest wygodny i bardzo prosty, a jego prawidłowe wykonanie gwarantuje trwałość na długie lata. Zastosowanie progów GU Thermostep 164 i 204 w połączeniu z proponowanymi elementami montażowymi stanowi kompletny system grupy GU. Progi wyróżniają się wysoką termoizolacyjnością, dużą stabilnością i są indywidualnie oraz optymalnie dopasowywane do każdego systemu profili.GU-wykres2018

Komfort i prestiż na lata

W ponad 300 systemów podnoszono-przesuwnych GU Polska został wyposażony budynek OVO Wrocław. Szczególnie w tak odważnych projektach wybór rozwiązań systemowych daje gwarancję trwałości i bezawaryjnej obsługi. Jednak takie rozwiązania doskonale sprawdzają się też w domach jednorodzinnych i są w nich coraz częściej stosowane. Systemowy montaż okien to przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie muru przed wilgocią, przewiewami i szkodliwymi dla naszego zdrowia grzybami i pleśnią. To też prawidłowa izolacja akustyczna i jednocześnie skuteczna bariera ograniczająca przenikanie dźwięków do wewnątrz. Co ważne, rozwiązanie to gwarantuje świetną izolacyjność cieplną – mimo dużych przeszkleń nie trzeba obawiać się o komfort termiczny. Prawidłowa izolacja zapobiega stratom cieplnym. Dzięki temu możemy zaobserwować znaczne oszczędności w kosztach ogrzewania. Jednorazowa inwestycja w najwyższej jakości materiały jest więc w dłuższej perspektywie niezwykle opłacalna.

G-U Polska Sp. z o. o.
ul. Wichrowa 26, 60-449 Poznań
tel.: +48 61 650 40 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.g-u.com

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

Austria - 12.4%
Arabia Saudyjska - 8.1%
Bułgaria - 1.6%
Czechy - 6.7%
Francja - 10.6%
Grecja - 0.9%
Hiszpania - 1.5%
Maroko - 2.6%
Rosja - 32.1%
Stany Zjednoczone Ameryki - 2.6%
Szwecja - 4.6%
Turcja - 3.4%
Wielka Brytania - 4.6%
Włochy - 8.3%

 

Newsy

23.07.2018 Egzekwowanie należności od podmiotów zagranicznych

Jak dochodzić należności od podmiotów zagranicznych? To zależy od tego, czy dłużnik ma siedzibę w którymś z krajów Unii Europejskiej czy... więcej »

22.07.2018 Krajowa administracja skarbowa czyli system nękania podatników

Upłynął już rok, odkąd działa w Polsce KAS. Dlatego też resort finansów pokusił się o podsumowanie jego działalności. Raport został... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE