ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Rozwiązanie fasadowe

Drukuj
Liczba komentarzy: 0
23-03-17

Styczeń 2017 – firma heroal rozwinęła swój system fasadowy heroal C 50 i stworzyła nowe możliwości aranżacji: poza wyjątkowo wysoką odpornością szkła na obciążanie istniejący system fasadowy został zintegrowany z rozwiązaniami z zakresu ochrony przeciwsłonecznej, „pływającymi oknami" oraz klapami wentylacyjnymi. Nowa koncepcja narzędzi wspiera pracowników zajmujących się obróbką w najlepszy z możliwych sposobów.

Przejrzystość jest trendem
Wielkoformatowe fasady przepuszczające możliwie dużo światła oraz cienkie konstrukcje wykazujące jednocześnie dobrą statykę – te wymogi zna każdy metalowiec, przy czym stanowią one często spore wyzwanie dla architektów i inwestorów.HEROAL-LuftungsklappeW72VF-small
Rozwiązanie heroal: heroal PS – system ryglowo napinający. Niewidoczna konstrukcja napinająca, mogąca bezpiecznie przyjąć wyjątkowo wysokie obciążenia szkła przy zachowaniu 50 mm szerokości prześwitu w fasadzie. Dzięki utworzonemu napięciu wstępnemu profile mogą przyjąć większe obciążenia, przez co tradycyjne elementy stalowe czy wyższe szerokości prześwitu w przypadku fasad stają się niepotrzebne.

Wielkopowierzchniowe przeszklenie z niewidoczną konstrukcją napinającą heroal PS
System ryglowo-napinający heroal jest lokalizowany wewnątrz profilu i tworzy napięcie wstępne, które przeciwdziała oczekiwanym obciążeniom oraz usztywnia profil.
To wstępne napięcie profilu może zostać dostosowane do indywidualnych obciążeń użytkowych. Dodatkowo dzięki zastosowaniu kątowników do dużych obciążeń uzyskano możliwość dodatkowego zwiększenia ciężaru szkła – w ten sposób konstrukcja 50 mm jest w stanie utrzymać obciążenie do 800 kg.

HEROAL-schwimmendesFensterPływające okno – eleganckie rozwiązanie w konstrukcjach fasadowych
Połączenie profili fasadowych z ramami specjalnymi systemów okiennych skutkuje wrażeniem eleganckiego okna „pływającego" w konstrukcji fasadowej. Heroal proponuje pracownikom to rozwiązanie już teraz dla systemów okiennych heroal W 72 oraz heroal W 72 i.

Filigranowe klapy wentylacyjne heroal W 72 VF
Klapa wentylacyjna heroal W 72 VF daje na przewiewnych wysokościach dyskretną możliwość wpuszczenia do środka orzeźwiającego wiatru. Możliwość zastosowania na wysokości do 3 m bez zabezpieczeń przed upadkiem. Potwierdzone technologie heroal, takie jak obiegowe ramy uszczelniające, zostały zintegrowane z tym systemem i w ten sposób tworzą prawdziwą wartość dodaną.HEROAL-PS-RiegelSpannSystem

Zintegrowana ochrona przeciwsłoneczna na wyciągnięcie ręki
Tekstylna ochrona przeciwsłoneczna heroal VS Z, dzięki swojej niewielkiej średnicy zwoju materiału, może zostać zintegrowana z fasadą, przez co pozostaje ukryta. Dopiero gdy jest potrzebna budynek otrzymuje skuteczną zewnętrzną ochronę przed słońcem – w różnych odcieniach materiału i na zróżnicowanym poziomie przepuszczalności światła. Szeroki wybór materiałów – od kompletnego zaciemnienia aż po delikatne zacienienie, również bez zawartości PCW. Dzięki powłoce „inhouse" dopasowanie kolorystyczne systemu okien i systemu ochrony przeciwsłonecznej nie stanowi dla heroal żadnego problemu. W ten sposób można optymalnie wykorzystać wszystkie zalety powłoki proszkowej heroal. Ten rodzaj ochrony przeciwsłonecznej pozostaje stabilny nawet w dużych budynkach – umieszczony na krawędziach system suwakowy odpowiada za utrzymanie materiału w prowadnicach, również podczas silnych podmuchów wiatru. HEroal-VS- FassadeC50Oprócz szybkiego i prostego montażu zaletą jest również dobra dostępność w przypadku konieczności napraw.

Nowa koncepcja narzędzi dla pracowników zajmujących się obróbką
Poza usprawnieniami samych systemów fasadowych projektanci uwzględnili również obróbkę i montaż fasady heroal C 50. Zaprojektowano nową koncepcję narzędzi wraz z wykrojnikami. W ten sposób wszelkie istotne prace wykrojnikowe można wykonać za pomocą nowej maszyny, a maszyna do produkcji wkładek uszczelnieniowych zwiększa poziom automatyzacji prac ręcznych.

heroal – producent systemów aluminiowych
Jako wiodący producent systemów aluminiowych heroal projektuje i wytwarza optymalnie dostosowane do siebie systemy okien, drzwi, fasad, rolet i bram rolowanych, a także okiennice uchylne i przesuwne, systemy chroniące przed insektami oraz dachy tarasowe i wiaty garażowe. Dzięki minimalnemu zużyciu energii w procesie produkcji oraz maksymalnej oszczędności energii podczas użytkowania rozwiązania systemowe heroal w decydującym stopniu przyczyniają się do popularyzacji budownictwa opartego na idei zrównoważonego rozwoju – w połączeniu z najwyższą ekonomicznością obróbki systemów oraz podniesieniem wartości budynku.

Innowacja, usługi, estetyka, zrównoważony rozwój
Marka heroal jest symbolem rozwiązań systemowych łączących praktyczne innowacje, wiodące w branży usługi oraz wysokiej jakości design współgrający z każdą architekturą. Produkty heroal pozwalają jednocześnie zachować zasady kompleksowego zrównoważonego rozwoju.

Ponad 800 pracowników we wszystkich działach firmy stale pracuje nad rozwojem oferowanych systemów i optymalizacją jakości serwisu oraz usług firmy heroal.

Marka heroal oznacza jakość klasy premium „made in Germany", co poświadcza certyfikat ISO EN 9001. Produkty i systemy heroal produkowane są wyłącznie w Niemczech – w siedzibie firmy w Verl oraz w Hövelhof.

Dalsze informacje na stronie: www.heroal.com

Kontakty z prasą:
heroal – Johann Henkenjohann GmbH & Co.KG
Jennifer Kracht
Österwieher Str. 80
33415 Verl
Tel.: +49 5246 507-402
Faks: +49 5246 507-355
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

POLECAMY

Kalendarium

SONDA

W jakich krajach, poza Niemcami, są najlepsze perspektywy wzrostu eksportu polskiej stolarki otworowej?

 

Newsy

19.09.2017 Podatek VAT: liczymy marżę przy zakupie/sprzedaży towarów używanych

Przy liczeniu marży na potrzeby VAT od otrzymanej ceny sprzedaży należy wydatki związane z zakupem, ale przekazane poprzedniemu sprzedawcy, a... więcej »

19.09.2017 Darowizna samochodu osobowego na otwarcie firmy

Co do zasady amortyzacja środków trwałych otrzymanych nieodpłatnie nie jest kosztem uzyskania przychodu. Wyjątkiem są te środki trwałe,... więcej »

19.09.2017 Zagraniczne usługi około-budowlane bez podatku u źródła

Podatkiem u źródła obarczone są m.in. usługi doradcze, zarządzania czy kontroli jak też inne o podobnym charakterze. W katalogu tym nie... więcej »

źródło: eGospodarka.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

LOGOWANIE